20 lik diş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan 20 lik diş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,178 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 20 lik diş
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Kizlar yirmilik dişim kabarmış ağzımı açamıyorum hicbirsey yiyemiyorum çeneme boğazıma vurdu ağrısı bebeğim emmiyor tuzlu su sirke ile gargara yaptım ağrı kesici aldım ama banamisin demiyor aranızda bişey kullanipta iyi gelen var mı 😔çok kötüyüm ağrıdan uyuyamiyorum hastaneye gitmeye de korkuyorum

Isra

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar yirmilik dişim kabarmış ağzımı açamıyorum hicbirsey yiyemiyorum çeneme boğazıma vurdu ağrısı bebeğim emmiyor tuzlu su sirke ile gargara yaptım ağrı kesici aldım ama banamisin demiyor aranızda bişey kullanipta iyi gelen var mı 😔çok kötüyüm ağrıdan uyuyamiyorum hastaneye gitmeye de korkuyorum
Ben hamileyken olmustu canim doktora git bi en azindan o jel veriyor agriyan yeri uyusturuyo

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Pamuğa karanfil yağı döküp dişine koy ağrıni birazda olsa geçirir canm diş ağrısı çok zor Rabbim yardımcın olsun

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ben 2 sene çektim o ağrıya dayanamadım gittim çektirdim ama iltihaplı çektiği için doktor abse oldu 3 haftada onun ağrısını çektim 7 tane igne ile biraz toparlanmış tim sana tavsiyem iyi bı doktor bul ve iltihaplı çektirme ve çektikten sonra antibiyotik işte ağrı kesici işte gülüm geçmiş olsun çok zor cokkk🙃

Pamuğa karanfil yağı döküp dişine koy ağrıni birazda olsa geçirir canm diş ağrısı çok zor Rabbim yardımcın olsun
Saol canım bugün bı aldirayim da deneyeyim inşallah geçer önce de çok kabarır agrirdi ama iki gün içinde geçerdi bu boğazıma kadar indi ağrısı hicbisey yiyemiyorum cigneyemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 2 sene çektim o ağrıya dayanamadım gittim çektirdim ama iltihaplı çektiği için doktor abse oldu 3 haftada onun ağrısını çektim 7 tane igne ile biraz toparlanmış tim sana tavsiyem iyi bı doktor bul ve iltihaplı çektirme ve çektikten sonra antibiyotik işte ağrı kesici işte gülüm geçmiş olsun çok zor cokkk🙃
Saol kuzum Allah razı olsun.disci korkum çok fazla hayatım boyunca 1 dış çektirdim bide bitane dolgu ama o dışı nasıl çektirdim gel bide bana sor benim damagim kolay kolay uyuşmuyor bı iğne vurup 5 dk bekletip bekletip 4 kez felan yapıyor o yüzden aklım cikiveriyor

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Saol canım bugün bı aldirayim da deneyeyim inşallah geçer önce de çok kabarır agrirdi ama iki gün içinde geçerdi bu boğazıma kadar indi ağrısı hicbisey yiyemiyorum cigneyemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Saol kuzum Allah razı olsun.disci korkum çok fazla hayatım boyunca 1 dış çektirdim bide bitane dolgu ama o dışı nasıl çektirdim gel bide bana sor benim damagim kolay kolay uyuşmuyor bı iğne vurup 5 dk bekletip bekletip 4 kez felan yapıyor o yüzden aklım cikiveriyor
Diş ağrısı benm korkulu rüyam 😂 inşallah şifa olur da ağrın geçer canm🤲

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneye git canım o dişin bir faydası yok zaten çekilmesi lazım iki 20 lik de duruyor diş kliniğinde çalışmama rağmen cesaret edemiyorum iyice canıma tak etsin öyle çektiririm dedim kuvvetli bir ağrı kesici içmen lazım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar