21+5haftaligim bebeğimin hareketleri azaldi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinemsarıgül tarafından oluşturulan 21+5haftaligim bebeğimin hareketleri azaldi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 876 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 21+5haftaligim bebeğimin hareketleri azaldi
Konbuyu başlatan Sinemsarıgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinemsarıgül

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler kaç gündür bebeğim doğru düzgün tekme atmıyor üşüttüm herhalde bi de iltihap var sanırım doktora da gidemedim sorun olur mu bugün biraz biraz attı tekme ama

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler kaç gündür bebeğim doğru düzgün tekme atmıyor üşüttüm herhalde bi de iltihap var sanırım doktora da gidemedim sorun olur mu bugün biraz biraz attı tekme ama
Bende 20 haftalığım aynı oluyor canım bigün sanki 3 4 anca oynuyor ne yersem yiyim hareket etmiyor hatta ultrasonda bile hiç hareket etmemişti bir iki oynama dışında 2 gündür hiç durmuyor

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Bnm de 21 haftalık ama hareketleri az acaba uyuyolar mi ondan mı 😏
Bilmiyorum ki inşallah ondandır hastaneye giderseniz muayene için bunu da söyleyin bana da mutlaka yazın olur mu lütfen 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 20 haftalığım aynı oluyor canım bigün sanki 3 4 anca oynuyor ne yersem yiyim hareket etmiyor hatta ultrasonda bile hiç hareket etmemişti bir iki oynama dışında 2 gündür hiç durmuyor
Doktor bisey dedi mi peki normal yada olmamızı gerek gibi bende enfeksiyon da var sanırım ama

Son düzenleme:

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum ki inşallah ondandır hastaneye giderseniz muayene için bunu da söyleyin bana da mutlaka yazın olur mu lütfen 🥰

Doktor bisey dedi mi peki normal yada olmamızı gerek gibi bende enfeksiyon da var sanırım ama
Bende enfeksiyon yok da canım uyur diyor aç gitmiştim birazda bi gün öyle çok iyi hissedersin bi gün az kalp atışı gibi olur ay bitiminde iyice hissediyor olursun zaten dedi

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank

Bı kaç güne gidicem inşallah mutlaka yazarım cnm 🤗

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Bı kaç güne gidicem inşallah mutlaka yazarım cnm 🤗
Çok memnun olurum nolur unutma ama ilk gebeligim benimde o yüzden biraz endişeli olabiliyorum😊

Bende enfeksiyon yok da canım uyur diyor aç gitmiştim birazda bi gün öyle çok iyi hissedersin bi gün az kalp atışı gibi olur ay bitiminde iyice hissediyor olursun zaten dedi
Inşallah geçsin şu aylar hayırlısıyla kucagimiza alalım hepimiz

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Çok memnun olurum nolur unutma ama ilk gebeligim benimde o yüzden biraz endişeli olabiliyorum😊

Inşallah geçsin şu aylar hayırlısıyla kucagimiza alalım hepimiz
Yok cnm merak etme unutmam asla bide erkek bebekse hiç korkma çünkü erkek bebekler biraz hareketsiz oluyor kızlara göre cnm🤗

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım haftası küçük daha surekli hissetmiyor olman normal korkma o hareket ediyordur ama sen her hareketini hissetmiyorsundur kemikleri çok güçsüz daha endişe etme üşütmenin bebeğe zararı olmaz yüksek ateş olmadığı sürece

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar