21 gunluk bebeğim oksürüyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Sha tarafından oluşturulan 21 gunluk bebeğim oksürüyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 797 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 21 gunluk bebeğim oksürüyor
Konbuyu başlatan Sha
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sha

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba tatlı annışler bız 21 günlük olduk şükür ama kızım arada oksuruyor ve sanko gırıldıyor bide bazen nefesı kesılır gıbı oluyor ama dr gıttık şükür birşey çıkmada devm edıyor bugun devletede gpturduk oda sorun yok dedı ama neden boyle oluyor çozemedım korkuyorum tek bırakamıyorum ne yapap gerek yardım edın

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba tatlı annışler bız 21 günlük olduk şükür ama kızım arada oksuruyor ve sanko gırıldıyor bide bazen nefesı kesılır gıbı oluyor ama dr gıttık şükür birşey çıkmada devm edıyor bugun devletede gpturduk oda sorun yok dedı ama neden boyle oluyor çozemedım korkuyorum tek bırakamıyorum ne yapap gerek yardım edın
Daha çok küçük emerken nefessiz de kalıyor mu? Benim bebekte ilk başlarda öyleydi biraz daha büyüdükçe düzeldi. Emerken nefessiz kalıyordu . Boğazında kalıyordu bazen kötü oluyordu ben dikkat etmeye çalışıyordum. Kendisi emerken dinlenmeye almıyordu kendini ben ağzından çıkartıp dinlendirip emzirmeye devam ediyordum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm bide her bebek aynı değildir kimisi çok narin oluyor. Benim ilk çocukta öyle bi sorun olmuyordu mesela o kendisi dinlenip devam ediyordu emmeye

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bebekler boğazini temizlemek için öksürür birde sütün fazla ise ondan da emerken zorlandığı için öksürür emzirmeden önce elinle meme ucuna bas sis ise biraz sağ öyle ver

Yillariminhasreti

Kayıtlı Üye
rank
Bebekler boğazini temizlemek için öksürür birde sütün fazla ise ondan da emerken zorlandığı için öksürür emzirmeden önce elinle meme ucuna bas sis ise biraz sağ öyle ver
Nefesi kesilir gibi oluyo demissin refluye baglida yasaniyor bu durum arkadasimin kizi da yeni dogdugunda emerken birden bogulur gibi olmus sütü cok gelmis cigerine kacti demis dr Allahim korusun bebislerimizi fazlaysa sutun sagip ver birde direk yatirma gazini cikar hafif yuksek 45derecelik yapip yatir canim gecmis olsun kuzuşa💕

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Nefesi kesilir gibi oluyo demissin refluye baglida yasaniyor bu durum arkadasimin kizi da yeni dogdugunda emerken birden bogulur gibi olmus sütü cok gelmis cigerine kacti demis dr Allahim korusun bebislerimizi fazlaysa sutun sagip ver birde direk yatirma gazini cikar hafif yuksek 45derecelik yapip yatir canim gecmis olsun kuzuşa💕
Reflü yatağı alın mutlaka birde meme ucu çok sert olmamalı benm kizimda surekli yapıyor

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Saol cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Reflü yatağı alın mutlaka birde meme ucu çok sert olmamalı benm kizimda surekli yapıyor
Çok saolun

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım ya hırıltı falan ciğer den mi geliyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar