❤️🙂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Umutluuu tarafından oluşturulan ❤️🙂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 508 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı ❤️🙂
Konbuyu başlatan Umutluuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Herkese Selam Kızlar Regl Ağrısına Ne İyi Gelir Çok Kötü Ağrım var Dayanılacak Gibi Değil Resmen Ölüyorum😥Kusura Bakmayın
Cnm bn hep olacağımı hissedince yarım majezik atarım oldukdam sonra da diğer yarısıni ağrım olsada az olurdu herkes kanı kesiyor fln dyr ama bnde kesme yapmaz yani ayriteyen yaparsa da yapsın kivranmakdan iyidir bide mutlaka ayaklarin sıcak olsun

Gamze Hümeyra

Kayıtlı Üye
rank
Herkese Selam Kızlar Regl Ağrısına Ne İyi Gelir Çok Kötü Ağrım var Dayanılacak Gibi Değil Resmen Ölüyorum😥Kusura Bakmayın
Aleykümselam Kıyamam kuzum ya kaynar suyun içine pekmez karıştır iç iyi gelir inşallah kuzum karnına da sıcak su torbası koy kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben bekarken yerlere yatıyordum ağlıyordum gecelerim mahvoluyordu bütün gün yataktan kalkamıyordum ama sonra doğum yaptıktan sonra geçti hafifledi ama hep doğumdan sonra geçer diyorlardı geçti kıyamam sana guzelim😔seni çok iyi anlıyorum
Benimde bekarken öyle idi kuzum ilk doğumdan sonra geçti çok şükür bekarken her adet olduğumda acile gidip iğne yemeden duramazdim🤦

Çiçek20

Kayıtlı Üye
Ayın Annesi
rank
Cokk gecmiş olsun kuzum bende bekarken cok zor oluyordu ilk doğumundan sonra gectdi cok şükür sende İnşaAllah hayırlısı ile öyle olur Rabbim nasib etsin tez vakitde 🙏🥰 ilık duşa ala bilirsin kuzum birde karnını sıcak tut bir şalla falan isdersen bağla ben öyle yapıyordum

Umutluuu

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bn hep olacağımı hissedince yarım majezik atarım oldukdam sonra da diğer yarısıni ağrım olsada az olurdu herkes kanı kesiyor fln dyr ama bnde kesme yapmaz yani ayriteyen yaparsa da yapsın kivranmakdan iyidir bide mutlaka ayaklarin sıcak olsun
Teşekkür ederim canım benim

Aleykümselam Kıyamam kuzum ya kaynar suyun içine pekmez karıştır iç iyi gelir inşallah kuzum karnına da sıcak su torbası koy kuzum

Benimde bekarken öyle idi kuzum ilk doğumdan sonra geçti çok şükür bekarken her adet olduğumda acile gidip iğne yemeden duramazdim🤦
Allah razı olsun bitanem. @Gamze Hümeyra

Ilık duş dene kuzum geçmiş olsun 🥰
Teşekkürler aşkım ❣️❣️❣️🥰

Cokk gecmiş olsun kuzum bende bekarken cok zor oluyordu ilk doğumundan sonra gectdi cok şükür sende İnşaAllah hayırlısı ile öyle olur Rabbim nasib etsin tez vakitde 🙏🥰 ilık duşa ala bilirsin kuzum birde karnını sıcak tut bir şalla falan isdersen bağla ben öyle yapıyordum
Teşekkür ederim balım benim

Çoğu kişi duş keser diyor ama ılık duş aldığın zaman rahatlarsın çiçeğim ve ayaklarını sıcak tut çok geçmiş olsun
Teşekkürler mervem benim😘😘😘🥰🤲

Gamze1410

Kayıtlı Üye
rank
Sıcak su torbasına sıcak su koyup ağrıyan bölgeye koy balım geçiyor öyle ben eskiden hep öyle yapıyordum 😣 resmen ağrıdan yerlerde sürünüyordum ağlıyordum ama sıcak su torbası ağrıyı hafifletiyordu çok şükür 🥰

Umutluuu

Kayıtlı Üye
rank
Sıcak su torbası koy beline ama dikkat et canım ayaklarını sıcak tut
Zeynebim Allah razı olsun canım benim🤲🤲🤲😘

Ayaklarına sıcak su koy canım bekler birde sıcak su torbası eğer yoksa su şişesine sıcak su loy iki bacak aramda beklet ben hep öyle yapıyorum
Meleğim çok teşekkür ederim ancak o iyi geldi 🤲🤲🥰 çok kötü bir ağrı 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar