22 haftalığım detaylı ultrason ne zamn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Revsan atabey tarafından oluşturulan 22 haftalığım detaylı ultrason ne zamn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 399 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 22 haftalığım detaylı ultrason ne zamn
Konbuyu başlatan Revsan atabey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep Aliyeva

Revsan atabey

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba yarın kontrolüm var detaylı ultrason yaparmi sizce zor randevu buluyorum biliyorsunuz ozeldede çok pahalı sizce yarın detaylı ultrason yaptirirmi doktor zamanımı sizce

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba yarın kontrolüm var detaylı ultrason yaparmi sizce zor randevu buluyorum biliyorsunuz ozeldede çok pahalı sizce yarın detaylı ultrason yaptirirmi doktor zamanımı sizce
Ben özele gidicem canım 500 falan dedi ama ne yapayım eşim izin alamıyor bende tek devlete gidemiyorum .20 ila 24. Hafta arası yapılıyor .

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Ben pandemiden dolayi hastanelre gitmeye korktum ozel muayenehanede kadin doktoruna gittim sagolasun valla cok iyi ilgilenyor 200tl ucret odyorum bir sonraki kontrolda ucret odemiyorum 14 hafatdan sonra kac kez gittiysem hepsinde detayli bakiyor 30 40 dakka inceliyor allah razi olsun doktprumdan detayli ultrasyon icinde ayri ucret almiyor komusumda hamile o devlete gidyor 180 tl odeme yapiyormus detayli icin ozele gittim 400 tl odedim dedi ozel muayrne hanede daha rahatim sira yok kalabalik ortam yok her gun icin randevu bulunur ayrica asistani ara sira arar beni durumumu sorar kafama takilan birsey olsa bende sorarim ilgilenirler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar