Sorum var 22 haftalık gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sudem2121 tarafından oluşturulan 22 haftalık gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 259 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 22 haftalık gebelik
Konbuyu başlatan sudem2121
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Damla ipek

sudem2121

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar 22 haftalık gebeyim ve bebeğim hareketlerini pek hissetmiyorum sizce normal mi? Bide 2 kere hastahaneye gittim cinsiyetini öğrenmeye,kendini göstermiyor diyorlar.. herhangi bir tavsiyeniz var mı bu konuda

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar 22 haftalık gebeyim ve bebeğim hareketlerini pek hissetmiyorum sizce normal mi? Bide 2 kere hastahaneye gittim cinsiyetini öğrenmeye,kendini göstermiyor diyorlar.. herhangi bir tavsiyeniz var mı bu konuda
Hayırlı olsun canım ilk gebelikse normal daha geç hissedilir ilk bebekte yakın zamanda net hissedersin inşallah cinsiyetini öğrenmek için canım ultrasona gitmeden önce tatlı bir şeyler ye çikolata vs o zaman bebek hareketli olur öğrenirsin 🥰

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı olsun canım ilk gebelikse normal daha geç hissedilir ilk bebekte yakın zamanda net hissedersin inşallah cinsiyetini öğrenmek için canım ultrasona gitmeden önce tatlı bir şeyler ye çikolata vs o zaman bebek hareketli olur öğrenirsin 🥰
Katılıyorum 😘

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kuzum ilk gebelikte normal bir durum bende 24 haftadan sonra hareketi hissetmiştim
Ultrasona girmeden önce çikolata tüket

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ilk gebelikte gec hissedebilirsin kuzum.ben oglumu 6 aylikken ilk tekmesini duymuştum zamanla hisseceksindir doktorun yanina girmeden portakal suyu ve çikolata ye 🥰

Damla ipek

Kayıtlı Üye
rank
Bnde 22+2 de hissettim canım hareketlerini yüzünü gösterme dede 9 ay yüzünü göstermedi hep eliyle yüzünü kapattı doğunca supriz oldu bizde 😊 ve hala da 3 aylik olduk eli 🤦‍♂️ böyle yüzünde uyuyo 😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar