­čśó­čą║

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelik ├ľncesi kategorisinde Umutluuu taraf─▒ndan olu┼čturulan ­čśó­čą║ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 896 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 55 yorum ve 8 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelik ├ľncesi
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ ­čśó­čą║
Konbuyu ba┼člatan Umutluuu
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Umutluuu

Umutluuu

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
12 Haziran 2022
Merhaba G├╝zel De─čerli Arkada┼člar─▒m Ben Kendimi Bu Aralar ├çok K├Ât├╝ Hisssediyorum Kedimi Yaln─▒z Hissediyorum Bunal─▒yorum Nefesim Kesiliyor Kalbim A─čr─▒yor S├╝rekli Agl─▒yorunm Neden B├Âyle Hissediyorum Bilmiyorum t├╝kenmi┼č Gibiyim Hi├ž bir┼čeyde Umudum Sanki Kalmam─▒┼č Gibi sizlere biraz i├žimi d├Âkt├╝m kusura bakmay─▒n kafan─▒z─▒ agrittiysam ├Âz├╝r dilerim ­čśó­čą║

Zeynep41

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
28 Kas─▒m 2021
Merhaba G├╝zel De─čerli Arkada┼člar─▒m Ben Kendimi Bu Aralar ├çok K├Ât├╝ Hisssediyorum Kedimi Yaln─▒z Hissediyorum Bunal─▒yorum Nefesim Kesiliyor Kalbim A─čr─▒yor S├╝rekli Agl─▒yorunm Neden B├Âyle Hissediyorum Bilmiyorum t├╝kenmi┼č Gibiyim Hi├ž bir┼čeyde Umudum Sanki Kalmam─▒┼č Gibi sizlere biraz i├žimi d├Âkt├╝m kusura bakmay─▒n kafan─▒z─▒ agrittiysam ├Âz├╝r dilerim ­čśó­čą║
Niye bebe─čim neyin var ┼čeytan─▒n vesvesleri bende de ├žok oluyor kuran oku iyi geliyor ­čśą

Kayra'n─▒n Annesi ­čĹ­čĆ╗

­čöą KAYRA ATE┼× ­čöą
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
Neden kuzum niye b├Âylesin biri bir ┼čey mi dedi kalbini k─▒racak da b├Âyle oldun sen

Umutluuu

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
12 Haziran 2022

Kayra'n─▒n Annesi ­čĹ­čĆ╗

­čöą KAYRA ATE┼× ­čöą
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
Ay┼čem sanki bu hayatta yaln─▒z gibiyim ┼č├╝k├╝r annem e┼čim sevdiklerim yan─▒mda ama bir ├žok ┼čeye ├╝z├╝l├╝yorum a─čl─▒yorum ­čą▓­čą▓­čą▓­čą║­čą║­čą║­čą║
Biliyorum kuzum asl─▒nda ├╝z├╝ld├╝─č├╝n ┼čey┼čde az ├žok tahmin edebiliyorum ama emin ol yanl─▒z de─čilsin rabbim var ┼č├╝k├╝r bol bol dua et bal─▒m ­čĄ▓­čĆ╗

CANDAN

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
2 Mart 2022
Hi├ž bir zaman yanl─▒z hissetme can─▒m biz var─▒z en ├Ânemlisi Rabbim var kulunu yanl─▒z b─▒rakmayan emin ol senin gibi olanlar vard─▒r ve daha k├Ât├╝ olanlarda bende yanl─▒z─▒m mesela annem ailem yan─▒mda kimsem yok e┼čim ├žocuklar─▒m var sadece seni anlayabiliyorum i├žinden ge├žen o dualar─▒n─▒ Rabbim kabul etsin hakk─▒nda hay─▒rl─▒ k─▒ls─▒n in┼čallah ­čĄ▓­čą░

Zeynep23

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
6 Ekim 2021
Can─▒m benim Kur'an-─▒ Kerim oku in┼čirah suresini a├ž dinle y├╝re─čin ferahlar. Kendine u─čra┼č bul evde rutin i┼čler harici kendine zaman ayir y├╝r├╝y├╝┼č yap ne yapmay─▒ seviyorsun sana ne iyi geliyor ona y├Ânel iyi gelecektir. ÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆ

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

├ťst