Sorum var 23.haftada bebek hareketleri

• Konbuyu başlatan Şeyma.34
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeyma.34 tarafından oluşturulan 23.haftada bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 498 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 23.haftada bebek hareketleri
Konbuyu başlatan Şeyma.34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 23 +2 haftalik hamileyim ama bebeğimin hareketlerini çok net hissetmiyorum hareket ediyor ama çok az gibi bazen 5 dakika hareket ediyor sonra 2 gün hareket yok çok telaşlanıyorum beni bilgilendirir misiniz?
Yeni hissetmeye başladıysan normal canım bundan sonra daha çok hissediceksin tatlı birşeyler ye soluna yat ozaman net hissedersin

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 23 +2 haftalik hamileyim ama bebeğimin hareketlerini çok net hissetmiyorum hareket ediyor ama çok az gibi bazen 5 dakika hareket ediyor sonra 2 gün hareket yok çok telaşlanıyorum beni bilgilendirir misiniz?
Merhaba cnm bende 23 de ilk defa çok hafif damar atması gibi hissettim ve başlarda çok düzensizdi hareketler . Sonraki birkaç haftada daha netleşmeye başladı . Şuan 31+1 deyim ve hareketleri çok güzel düzenli şuan . Telaş yapma cnm gayet normal 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar