23.haftadayız artık bebek vurunca karnım inip kalkıyor daha neler görücez bakalım 😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan 23.haftadayız artık bebek vurunca karnım inip kalkıyor daha neler görücez bakalım 😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,016 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 23.haftadayız artık bebek vurunca karnım inip kalkıyor daha neler görücez bakalım 😅
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Eşime bak dediğimde vurmayı bırakıyor yada bir kaç kez yapıp bırakıyor minnoş çünkü şimdide yaptı😅
Hahaa al benden de o kadar kuzum sırf babasına inat olsun diye vuruyor o bakınca kesiyor vurmayı hatta yer değiştirirken bile artık döndüğü yerler filan kalkıyor böyle ama babaya gelince tık yok bende en son video kaydına aldım 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Uykundan filan uyandırıyor mu canım benim, sabahlari aynı saatte tekmeler ile uyanıyorum 😂😂

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Hahaa al benden de o kadar kuzum sırf babasına inat olsun diye vuruyor o bakınca kesiyor vurmayı hatta yer değiştirirken bile artık döndüğü yerler filan kalkıyor böyle ama babaya gelince tık yok bende en son video kaydına aldım 😂😂

Uykundan filan uyandırıyor mu canım benim, sabahlari aynı saatte tekmeler ile uyanıyorum 😂😂
Yok ya benin sadece bazen şiddetli vuruyo okadar uyandıracak kadar fena değil videoda belli olmaz ki ya seninkinin maşallahı var 😅 brnimki daha başaşağı dönmemişti bide en son

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok ya benin sadece bazen şiddetli vuruyo okadar uyandıracak kadar fena değil videoda belli olmaz ki ya seninkinin maşallahı var 😅 brnimki daha başaşağı dönmemişti bide en son
Oyy kuzum döner döner benim ki maşallah pervane gibi karnında 😂😂 geçen elime bir vurdu oturduğum yerde sicradim resmen şimdi bide sabahın 5 nde tekme atıyor 🤦🏻‍♀️ yemin ederim şimdiden uykuya hasretim doğunca nasıl olacak bakalım

Artık karnında yer değiştirmesini bile hissedersin resmen ben sağdan sola geçtiğini anlıyorum 😂😂 geçerken gobusumü de kaldırıyor çünkü

Azra nın annesi❣️

Kayıtlı Üye
rank

Bu durumu yaşayan bir ben deilmişim🤣bende babasına bak diom atmıyor babası bakmayın ca atıyor.. En son video ya çekçem dedim yine çekemedim bişey 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu durumu yaşayan bir ben deilmişim🤣bende babasına bak diom atmıyor babası bakmayın ca atıyor.. En son video ya çekçem dedim yine çekemedim bişey 😂
😂😂 Yok ben de zorla çektim resmen anlıyordu telefonu elime aldığımı en son konuşa konuşa çektim de anca yani 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar