23 haftalık gebelik kaç aylık?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra nın annesi❣️ tarafından oluşturulan 23 haftalık gebelik kaç aylık? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 942 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 23 haftalık gebelik kaç aylık?
Konbuyu başlatan Azra nın annesi❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elmas🌼timur

Azra nın annesi❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar İnternet te 6 aylık gebelik kaç haftalık die bakıyorum 25 te çıkıyor 27 de valla kafayı yicem 25 bitince mi 6 ay doluyor 27 bitincemi🤔

Urfalıanne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar İnternet te 6 aylık gebelik kaç haftalık die bakıyorum 25 te çıkıyor 27 de valla kafayı yicem 25 bitince mi 6 ay doluyor 27 bitincemi🤔
Bende de aynı sorun var bebiş 30 haftalık yedimi yoksa sekizinci aymi neyse doğuma 10 hafta kaldı bir ay 4 hafta ettiğine göre iki buçuk ay kaldı demek nasıl mantık akıl bedava kaç aylıksa aylık doğuma ne kadar kaldığı önemli 😂

Azra nın annesi❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bende de aynı sorun var bebiş 30 haftalık yedimi yoksa sekizinci aymi neyse doğuma 10 hafta kaldı bir ay 4 hafta ettiğine göre iki buçuk ay kaldı demek nasıl mantık akıl bedava kaç aylıksa aylık doğuma ne kadar kaldığı önemli 😂
😂😂Ahahhaha valla mantıklı ama çok karışık yaa valla bilmiyorum ne kadar lık oldum haftasını biliyorum ama kaç ay bilmiyorum 🤣🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar