Sorum var 23 haftalık olduk suyum fazla

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübra gungor tarafından oluşturulan 23 haftalık olduk suyum fazla başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,462 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 23 haftalık olduk suyum fazla
Konbuyu başlatan Kübra gungor
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kübra gungor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Güzel annle 23 haftalık olduk doktur suyun fazla diyor bilgisi olan var mı böyle sorun yaşayan var mı
Canım şeker den hamur işinden uzak dur olabildiğince hayatından çıkar onları. Rabbim sağ salim vaktinde kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Kübra gungor

Kayıtlı Üye
rank
Canım şeker den hamur işinden uzak dur olabildiğince hayatından çıkar onları. Rabbim sağ salim vaktinde kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Hamur işi mi suyu çoğalıyor
Hamur işi mi suyu çoğalıyor

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum ya doktor bayramdan sonra gel dedi bide detaylı utrasun gir dedi
Bende şeker çıktı o yüzden bebeğim de kilo aldı suyumda aşırı fazla çıktı sakın ihmal etme canm bide o güne kadar bence yediklerine dikkat et karbonhidrat şeker türü şeylerden uzak dur ben uzak durmama rağmen bu hale geldim yeseydim daha kötü olurdu

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Güzel annle 23 haftalık olduk doktur suyun fazla diyor bilgisi olan var mı böyle sorun yaşayan var mı
Canim bende genelde hamilelikte su fazlalığı oluyor 35 haftalık oldum hala suyum fazla şekerimde temiz çıkmıştı sadece fazla hamur işi yeme hamur işi ve havuç suyu artırıyor qerci ben hamur işini bırakamadım sevdiğim için 😅 sende yiyorsan azaltabilirsin canım 🥰

Kübra gungor

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende genelde hamilelikte su fazlalığı oluyor 35 haftalık oldum hala suyum fazla şekerimde temiz çıkmıştı sadece fazla hamur işi yeme hamur işi ve havuç suyu artırıyor qerci ben hamur işini bırakamadım sevdiğim için 😅 sende yiyorsan azaltabilirsin canım 🥰
İlk aylarda midem bulanıyor du şu an canım çekiyor ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide detaylı utrasun a girmeye gerek var mı bunun için

Tüm sayfalar yüklendi.