Sorum var 😥😥

• Konbuyu başlatan Canan107
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Canan107 tarafından oluşturulan 😥😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 907 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😥😥
Konbuyu başlatan Canan107
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️
C

Canan107

Guest
Sen çok tatlı çok iyi annesin ben seni kırdım herseyi yalnis anladim hakkini bana helal et postu yalnis okumusum sen anne oldun ben olamam asla nolur affetin beni nolur allah rizasi icin guzel anne ben boyle biri degildim yemin ederimki @Kayra'nın Annesi 👶🏻

Moderatör tarafında düzenlendi:

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sen çok tatlı çok iyi annesin ben seni kırdım herseyi yalnis anladim hakkini bana helal et postu yalnis okumusum sen anne oldun ben olamam asla nolur affetin beni nolur allah rizasi icin guzel anne ben boyle biri degildim yemin ederimki
Rabbim affetsin seni inşallah sana açıklamaya çalıştım ama hakaret etmekten başka bir şey yapmadin. 2 gündür kimi kiridm ben diye senin yüzünden strese girdim hakkını helal etmiyorum..

C

Canannnnnn107

Guest
Rabbim affetsin seni inşallah sana açıklamaya çalıştım ama hakaret etmekten başka bir şey yapmadin. 2 gündür kimi kiridm ben diye senin yüzünden strese girdim hakkını helal etmiyorum..
Nolursunuz allah rızası için nolursunuz sızı kırdım nolursunuz katranın annesi benim yuzm hıc gülmedi kötü şeyler yaşım allah rızası için affedin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben cahllik ettim hata yaptım herseyi yalnis anladim bir anne olarak affedin nolursunuz

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
rank
Nolursunuz allah rızası için nolursunuz sızı kırdım nolursunuz katranın annesi benim yuzm hıc gülmedi kötü şeyler yaşım allah rızası için affedin
Dediğim gibi Affetmem Allah'a mahsus bir şey ama kendi yaşadığınız hayat acısını suçsuz insanlardan cikaranazsiniz siizn yaptığınızi herkes yapsa dünyada dostluk denen bir şey kalmaz.

Ben cahllik ettim hata yaptım herseyi yalnis anladim bir anne olarak affedin nolursunuz
Anneliği ortaya sürme lütfen o minik bedenler üzerinden af dilemeyin

C

Canannnnnn107

Guest
Ben herseyi yalnis anladim kayranin annesi nolur dizlerinize kapanirim af diliyom sizden yeminlen boyle insan degilim

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
rank
Ben herseyi yalnis anladim kayranin annesi nolur dizlerinize kapanirim af diliyom sizden yeminlen boyle insan degilim
Estağfurullah şöyle cümlelere yazmayın lütfen ben kimim ki dizime kapanacaksiniz. Şu 2 gündür bize yaptığınız şeyi başka kimseye yapmayın yeter bana

C

Canannnnnn107

Guest
Ayaklarınıza kapaniyorum sızın ben affedin allah kahretsin beni

Çok özür dilerim sizden ben ettim siz etmeyin bebek benim icim cok onemli paylasimlari yalnis okudum yalnis anladim yalvariyorum size

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
rank
Ayaklarınıza kapaniyorum sızın ben affedin allah kahretsin beni

Çok özür dilerim sizden ben ettim siz etmeyin bebek benim icim cok onemli paylasimlari yalnis okudum yalnis anladim yalvariyorum size
Estağfurullah ... bir daha mesaj yazmayın lütfen bugünlük yeter bence uygulmada olacakswniz da saygı çerçevesi içinde konusun. Affetmek Rabbime mahsus.

Son düzenleme:
C

Canannnnnn107

Guest
Aydede hanım gerçekten özür dilerim sizden biliyorum sızı gerçekten üzdüm kırdım ama imkanı neler cektigimi bilmiyonuz yorumlari yalnis okudum agliyorum nasil dilim vardi dedim diye anneyi uzdum dedim

Senin gibi tatli birini üzdüm yemim.ederim bilerek yapmadım biliyorum şuan neler düşünüyorsunuz yine siz tatli birisinizin cevap verdiniz kendime beddua okuyorum kahretsin beni nasıl yapabildim diye nasil bu konuma gelebildim diye aklım almıyor siz çok merhametli iyi niyetli insansiniz rabbim güzel kalbiizdekini size versin katsayı size bagislasin durumun inanki çok farklı ayşe hanım sadece helalil istiyom affetmenizi uygulamaya girmwyin derseniz girmem ben

Ayse hanım herkes tarafından terkedildim sevilmedim çocuğum olmadı daha çok şey senin gibi merhametli insanı kırdım üzdüm nolursunuz affedin hersey yalnis anlmadan ibaret yemin ederimki lanet olsun yasadigim hayattan dolayi bu duruma geldim herkez okusun kayranin añesini uzudum ondan arkdasindan ozur dilerim cok degerli birisi kendisi herseyi yalnis anladim yalnis okudum boyle insan bulunmaz asla af diliyorum

Son düzenleme:

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sen çok tatlı çok iyi annesin ben seni kırdım herseyi yalnis anladim hakkini bana helal et postu yalnis okumusum sen anne oldun ben olamam asla nolur affetin beni nolur allah rizasi icin guzel anne ben boyle biri degildim yemin ederimki @Kayra'nın Annesi 👶🏻
Yanlış okumuş olabilirsin ama senin kimseyi kırmaya hakkın yok Ayşegül imziren bir anne çok üzülmüş belliki sutunude etkileye bilir biseyleri yazmadan önce biraz dusunuceksin burdakiler iyi niyetli insanlar bı post açsan yardam etmeye çalışırlar bence yaptığın çok ayıp bişey yazdıklarını okumadım ama aysegulu ben yaklaşık 9 aydır tanıyorum şuanda kadar kimseyi uzucek bişey yazmadım dediğim gibi biseylere cevap vermeden önce on kere düşünüp öyle cevap yazmalısın buda benim düşüncem

Tüm sayfalar yüklendi.