Sorum var 🙏✋

• Konbuyu başlatan Asiye akıl
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asiye akıl tarafından oluşturulan 🙏✋ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 629 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🙏✋
Konbuyu başlatan Asiye akıl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kuzum 1 sene içerisinde rahim kendini ancak toparlıyor. Gün aşırı ilişkiye gir çünkü yumurtlama dönemini ancak böyle tutturabilirsin ve erkeğin sperm kalitesi ve sayısı bu şekilde artıyor. Folik asit kullan, ilişkiden hemen sonra ayağa kalkma
Katılıyorum merveme
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok teşekkür ederim adet düzenimde bozuldu bundan mi kaynaklı acaba eylül 4 oldum bu ay 1de oldum
Evet kürtaj doğum gibi olaylarda 1 yıl boyunca düzensiz regl gözlemlenebiliyor

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba bayanlar benim sorum olacak size 8 ay önce kürtaj oldum ben bu ay çok umutluydum belirtiler vardı ama yine olmadı hayalleri düştü doktora gitmem lazımmı sizce bana yardımcı olurmusunuz allah rızası için
Bende kürtaj oldum canım bekliyorum rabbimin iizniyle nasip ederse Allah'ım

Merhaba bayanlar benim sorum olacak size 8 ay önce kürtaj oldum ben bu ay çok umutluydum belirtiler vardı ama yine olmadı hayalleri düştü doktora gitmem lazımmı sizce bana yardımcı olurmusunuz allah rızası için
Rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı eli ayağı düzgün bi evlat nasip eder inşallah canım ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.