24 günlük bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ece8894 tarafından oluşturulan 24 günlük bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,101 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 24 günlük bebek
Konbuyu başlatan Ece8894
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 24 günlük oldu bugün çok şükür uykusu tahmin ettiğiniz gbi hiç yok ben zaten bu kadar küçük bebekten uyku beklemiyorum ama ne zaman oturmaya başlar yada ne zaman az da olsa geceleri uyur herkes 40 tan sonra biraz düzelir diyo ama pek umudum yok

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 24 günlük oldu bugün çok şükür uykusu tahmin ettiğiniz gbi hiç yok ben zaten bu kadar küçük bebekten uyku beklemiyorum ama ne zaman oturmaya başlar yada ne zaman az da olsa geceleri uyur herkes 40 tan sonra biraz düzelir diyo ama pek umudum yok
Canum Benimki 2 aylık olana kadar HEP uyudu gece GÜNDÜZ şimdi 7 aylîk oldu gece 10 gini uyuyor sabah 7 ye kadar sadece emek için uyanıyor oturmayada başladı ama başında illaki birisi oturup oynatıcak kapıdan çıktîğım gini çığlığı basıyor

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Canum Benimki 2 aylık olana kadar HEP uyudu gece GÜNDÜZ şimdi 7 aylîk oldu gece 10 gini uyuyor sabah 7 ye kadar sadece emek için uyanıyor oturmayada başladı ama başında illaki birisi oturup oynatıcak kapıdan çıktîğım gini çığlığı basıyor
2 aylık bebeği oturtma kuzum daha çok erken gelişimine olumsuz etkisi olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım her bebek çok farklı bazıları ne yaparsan yap uyumaz yada tam tersi bunun için yapılacak pek birşey yok açıkçası karnı tok altı temiz gazı olmasın yinede uyumayan bebek uyumuyor maalesef oturması ise destekli 4. ayda desteksiz 6. Aydan sonra oturmaya başlat

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
2 aylık bebeği oturtma kuzum daha çok erken gelişimine olumsuz etkisi olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım her bebek çok farklı bazıları ne yaparsan yap uyumaz yada tam tersi bunun için yapılacak pek birşey yok açıkçası karnı tok altı temiz gazı olmasın yinede uyumayan bebek uyumuyor maalesef oturması ise destekli 4. ayda desteksiz 6. Aydan sonra oturmaya başlat
Kız 2 aylık değil 7 aylık.

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Tam 40 günlükken oğlumun uyku düzeni toplanmıştı canım onun harici akşam ezanı ile uyanır sabaha kadar oturur sabah yatar akşam ezanına kadar bir anda düzeldi sonra

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
24 gunluk cok kucuk canim uyuması lazım uykusu da anne sutu kadar önemli kendince düzen kur bebegıni ona uyudur gece gunduzu ayırt etmezse ne gece ne gunduz uyur

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Benim 40 çıktı düzelir dediler ama yok cnm ben uyuyutuyom 10 dk uyuyo uyanıyo uykusuzluk çok zor geliyo artık şu iki gündür 1 saat uyuyup uyanıyo bunda şükür

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
2 ay oldu düzeni bırak gündüz uyusa BİLe razıyım günlük 4-6 saat arası uyuyan bebek mi olur benim var 😞

Tüm sayfalar yüklendi.