24. Hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan 24. Hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,088 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 24. Hafta
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asaf_yusuf

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Suyun falan çok değilse belki ondan yapmanı istememiştir canım
Suya yine fazla dedi. Detaylı ultrasonda normal dediler diyorum doktora, bana fazla geliyor yine diyor.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başka doktordan randevu almayı düşünüyorum bi dahaki ay, bu doktor habire fazla diyor bi de başkası baksın

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Suya yine fazla dedi. Detaylı ultrasonda normal dediler diyorum doktora, bana fazla geliyor yine diyor.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başka doktordan randevu almayı düşünüyorum bi dahaki ay, bu doktor habire fazla diyor bi de başkası baksın
Suyun fazlaysa neden şeker yüklemesi yapmıyor ki? Bence bi dahaki ayı bekleme canım başka bi doktora daha görün.

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biz 24 e giriyoruz bu hafta şeker yüklemesi zamanı gelmiş oluyor. Dün doktordaydım 1 ay sonra rutin kontrole gel dedi. Şeker yüklemesi hakkında bir şey demedi. Siz ne düşünüyorsunuz şeker yüklemesi hakkında.
Ben 23+4 bana 3 hafta sonra gel dedi sanırım 28 haftaya kadar zamanı var cnm şeker yuklemesi

Filizzz

Kayıtlı Üye
rank
Doktorlardan çok aslında senin takibinde önemli ... Gebelik takvimine göre gidip doktora sende soylebilirsin .. o zaman istiyorlar tahlilleri .. ben iki defa gittim randevu yüzünden en sonunda yaptırdım çok şükür birşey çıkmadı umarım yatirirsan seninkinde de birşey çıkmaz ama genel olarak tüm doktorlar çocuk için şeker yuklemesini öneriyorlar

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Doktorlardan çok aslında senin takibinde önemli ... Gebelik takvimine göre gidip doktora sende soylebilirsin .. o zaman istiyorlar tahlilleri .. ben iki defa gittim randevu yüzünden en sonunda yaptırdım çok şükür birşey çıkmadı umarım yatirirsan seninkinde de birşey çıkmaz ama genel olarak tüm doktorlar çocuk için şeker yuklemesini öneriyorlar
Evet teşekkür ederim. Biliyorum ama yaptırıp yaptırmamakta kararsızım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar