Sorum var 25+2 bebek agirligi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceylankosova tarafından oluşturulan 25+2 bebek agirligi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 572 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 25+2 bebek agirligi
Konbuyu başlatan Ceylankosova
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceylankosova

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun doktorum bebegin 31 cm 692 gr biraz zayif kalmis dedi 1 hafta kadar falan sanirim geriden geliyo bunu yasayan duzelen var mi nasil beslendiniz
Canm normal bı hafta geriden önden gitmesin son ayarlarda yakaliyo kendi haftasını merak etme kilosuda iyi gibi geldi bana ya ztn son aylarda çok kilo alır takma kafana

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun doktorum bebegin 31 cm 692 gr biraz zayif kalmis dedi 1 hafta kadar falan sanirim geriden geliyo bunu yasayan duzelen var mi nasil beslendiniz
Canım ceviz, muz, avokado işte kuru fasulye ve mercimek gibi şeyler tüket bebeğe kilo aldırıyormuş die duydum. Hamileliğimin başından beri bunlardan birini her gün tüketim diyebilirim. Şu an da gerçi biraz fazla kilolu ilerliyor bebeğim bu sıralarda daha sağlıklı ve bu ürünleri fazla tüketmeden yemek yiyorum.

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bebeğin haftasına göre zayıf.. Muz ye .. haşlanmış yumurta , badem,fındık, kuru incir , ceviz,kaşar peyniri ,günde 2 yada 1 kase dolusu yoğurt, elma ,portakal, pekmez, tahin, ıspanak yemeği, patates, kırmızı et, tavuk eti, balık , bakliyat yemekleri,yeşil mercimek,kuru fasulye,süt bunlar bebeğe kilo yapar ☺️

Ceylankosova

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bebeğin haftasına göre zayıf.. Muz ye .. haşlanmış yumurta , badem,fındık, kuru incir , ceviz,kaşar peyniri ,günde 2 yada 1 kase dolusu yoğurt, elma ,portakal, pekmez, tahin, ıspanak yemeği, patates, kırmızı et, tavuk eti, balık , bakliyat yemekleri,yeşil mercimek,kuru fasulye,süt bunlar bebeğe kilo yapar ☺️
Yumurta haric hepsinide bol bol yiyorum halbuki 🤷‍♀️

Ceylankosova

Kayıtlı Üye
rank
Cidden mi kuzum doktoruna sorsaydin deseydin bebek için herşeyi yiyorum.. peki kan ilacı alıyor musun kuzum vitamin ilacı felan..belki biraz daha fazla yemen

Cidden mi kuzum doktoruna sorsaydin deseydin bebek için herşeyi yiyorum.. peki kan ilacı alıyor musun kuzum vitamin ilacı felan..belki biraz daha fazla yemen gerekiyor
Balik yag magbezyum kan sula dirici igne kullaniyorum demirim iyidiye baslamamistik haftaya basloycaz

Tüm sayfalar yüklendi.