25+5 günlüğüz dünden belli kasıklarımda agri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Saniye tarafından oluşturulan 25+5 günlüğüz dünden belli kasıklarımda agri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 598 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 25+5 günlüğüz dünden belli kasıklarımda agri
Konbuyu başlatan Saniye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Saniye

Saniye

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar anneler yardımınıza ihtiyacım var 25+5 günlük hamileyim dünden belli kasıklarımda belimde bacağıma vuran bir sancı var adet sancısı gibi normalde iki gün önceye kadar dik yuruyebiliyordum fakat bu iki gündür dik durdugum zaman kasiliyorum sizce nedir ilk gebeliğim yardımcı olursanız sevinirim

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Merhabalar anneler yardımınıza ihtiyacım var 25+5 günlük hamileyim dünden belli kasıklarımda belimde bacağıma vuran bir sancı var adet sancısı gibi normalde iki gün önceye kadar dik yuruyebiliyordum fakat bu iki gündür dik durdugum zaman kasiliyorum sizce nedir ilk gebeliğim yardımcı olursanız sevinirim
Bebek büyüdüğü için olabilir bu ağrılar canım 27 haftalık olduk benimde yavaştan başladı artık ağrılarım alt taraflarda özellikle, kontrol yakın mı gidince net şekilde öğrenirsin inşaallah🙂

Saniye

Kayıtlı Üye
rank
Daha kontrolüm yeni oldu nişanın 11 de siz sordunuz mu doktora

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım benim de karnımda agrılarım oluyo böyle afedersin sanki bebek her an çıkıcak gibi hissediyorum çok ayakta durunca veya yürüyüş yapınca. Ben de 25 haftalık oldum bu gün tam. Bu akşam doktor kontrolüm var sorcam bakalım doktora ne diyicek istersen sonra sana da yazarım 😊

Saniye

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım benim de karnımda agrılarım oluyo böyle afedersin sanki bebek her an çıkıcak gibi hissediyorum çok ayakta durunca veya yürüyüş yapınca. Ben de 25 haftalık oldum bu gün tam. Bu akşam doktor kontrolüm var sorcam bakalım doktora ne diyicek istersen sonra sana da yazarım 😊
Tabi yazarsaniz sevinirim

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Tabi yazarsaniz sevinirim
Merhaba canım dün kontroldeydim danıştım doktoruma çok normal artık bebeğin daha da büyüyor agırlık yapmaya başladı ağrılar olması baskı olması normal hele ki 30 haftadan sonra daha da fazla hisediceksin dedi. Yani bende durumlar böyle inşallah senin de ağrıların sadece bundan kaynaklıdır 😊

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank

Bende aynısını yaşadım iki gün dolmuşla hastaneye gittik kimse yerde vermedi sonra bel ağrım kasik ağrım bacak ağrım beni öldürdü iki üç gün sürüyor belinin üzerine yatınca böyle kemiklerin içe içe batıyor ama normal

Saniye

Kayıtlı Üye
rank
İns benimde büyüdüğü içindir ama böyle sancı giriyo bı on dakika kivrandiriyo sonra geciyo sonra tekrar giriyor doktora da ulaşamadım bugün üç gün oldu hala sancılı bı sekilde dolaniyorum eşimde normaldir diyor hastaneye de gitmedik bakalım artık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar