26 haftalik gebeyim Suyum gelmis olabilir mi?

• Konbuyu başlatan Tugcy
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tugcy tarafından oluşturulan 26 haftalik gebeyim Suyum gelmis olabilir mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 842 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 26 haftalik gebeyim Suyum gelmis olabilir mi?
Konbuyu başlatan Tugcy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada
T

Tugcy

Guest
Selam arkadaslae gece gece yaziyorum ama. Biraz önce tuvalete kalktigimda camasirimda baya islaklik farkettim. Ama herhangi bir rengi ya da kokusu yok. Tüm gün de belim ağrımıştı. Esimle iliskiye girdikten sonra yikayip yattim, onun islakligi mi baska birsey mi anlayamadim. Sizce durum nedir

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaslae gece gece yaziyorum ama. Biraz önce tuvalete kalktigimda camasirimda baya islaklik farkettim. Ama herhangi bir rengi ya da kokusu yok. Tüm gün de belim ağrımıştı. Esimle iliskiye girdikten sonra yikayip yattim, onun islakligi mi baska birsey mi anlayamadim. Sizce durum nedir
Büyük ihtimalle onun ıslakligi olmuştur suyun gelmiş olsaydı ılık ılık geldiğini hissedersin su geldiği zaman ayaklara kadar bile inebiliyor

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Su değildir canm bn ilkinde birden baya bi geldi 2. De ise azar azar devam ederse su olabilir

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Suyunun geldiğini uykuda bile olsan anlarsin canim oyle hafif bi islaklikla olmaz 🤗🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar