Sorum var 27 haftalik annisler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan 27 haftalik annisler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,155 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 27 haftalik annisler
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Şahsen 30+4 teyim ateş basması, kasık ağrısı, kusma ve gerilmelerle uğraşıyorum 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Iyi akşamlar annisler nasılsınız 27 haftalık gebe olan tatlis annisler var mi yada yakın olan nasıl geciyor anlatabilirler mi cnm❤
Senin gebelik nasıl geçiyor 🤭

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Şahsen 30+4 teyim ateş basması, kasık ağrısı, kusma ve gerilmelerle uğraşıyorum 🤦🏻‍♀️

Senin gebelik nasıl geçiyor 🤭
Iyi akşamlar canım hemen hemen aynı şeyler ama kusma yok nefs darlığı çok oluyor ve kasilmalar kramplar bel ağrısı fln canım 😊

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Iyi akşamlar canım hemen hemen aynı şeyler ama kusma yok nefs darlığı çok oluyor ve kasilmalar kramplar bel ağrısı fln canım 😊
Bel ağrısı için ılık duş öneririm çiçeğim çok iyi gelecek. Nefes darlığı bebiş büyüyor artık çift kişilik oksijene ihtiyaç duyuyorsun 🤭 magnezyum ve kalsiyum takviyesi alıyormusun

@Mervercan cnm kusmalarin devam mı ediyor ilaç kullanıyor musun
Yok kuzum kullanmıyorum doktor prilam yazdı ilk aylar bende bi faydası olmadı 16. Haftaya kadar inşallah geçer geçmezse doğana kadar devam eder dediydi dediğide oldu. Vücut bebeği hâlâ kabullenemediği için oluyormuş ama bendede vitamin, kan hiçbisey kalmadı 🤦🏻‍♀️

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Ben 25 haftalığım kuzum halsizlik ve karın ağrısı ile geçiyor kuzum ya😒
Geçmiş olsun tatlım bende de vardi kalsiyum eksik çıktı ilaç kullanıyorum iyi geldi şükür Allah in izni ile kolay doğumla alırız ınş yavrularimizi kucagimiza😊😊

Bel ağrısı için ılık duş öneririm çiçeğim çok iyi gelecek. Nefes darlığı bebiş büyüyor artık çift kişilik oksijene ihtiyaç duyuyorsun 🤭 magnezyum ve kalsiyum takviyesi alıyormusun

Yok kuzum kullanmıyorum doktor prilam yazdı ilk aylar bende bi faydası olmadı 16. Haftaya kadar inşallah geçer geçmezse doğana kadar devam eder dediydi dediğide oldu. Vücut bebeği hâlâ kabullenemediği için oluyormuş ama bendede vitamin, kan hiçbisey kalmadı 🤦🏻‍♀️
Aynen cnm kalsiyum a yeni başladık benim göğüs kemigimde de kırık vardı ya cnm eğri kaynamisti oda sorun yaparmış tatlım artk doğuma kadar idare edeceğiz her zorluğun sonunda bir güzellik varmış balim ılık dus ta iyi geliyor şükür ama sancim olunca bir korkuyorum dusa bile girmeye sagl balim❤

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun tatlım bende de vardi kalsiyum eksik çıktı ilaç kullanıyorum iyi geldi şükür Allah in izni ile kolay doğumla alırız ınş yavrularimizi kucagimiza😊😊

Aynen cnm kalsiyum a yeni başladık benim göğüs kemigimde de kırık vardı ya cnm eğri kaynamisti oda sorun yaparmış tatlım artk doğuma kadar idare edeceğiz her zorluğun sonunda bir güzellik varmış balim ılık dus ta iyi geliyor şükür ama sancim olunca bir korkuyorum dusa bile girmeye sagl balim❤
Çok geçmiş olsun kuzum. Bebişlerimiz sağ salim gelsinde biz bir şekilde doktora gider bişey yapar kendimizi iyileştiririz. Şahsen ben şuan bebek iyi olsun benim bi önemim yok illaki hallederim diye düşünüyorum. Bu zorlukların sonunda güzellikler bizi bekliyor. Onların minnak bedenleri sesleri kokuları dünyalara bedel

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar