27 haftalık bebeğim hareketleri azaldı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miraçınannesi tarafından oluşturulan 27 haftalık bebeğim hareketleri azaldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 394 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 27 haftalık bebeğim hareketleri azaldı
Konbuyu başlatan Miraçınannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Miraçınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Daha önce ağrım var diye yazmıştım ama şimdi ağrım o kadar şiddetli değil ama oğluşumun hareketleri çok azaldı yerinde durmayan oğlum şimdi sadede dönüp toplanıyor günde kaç defa hareket ettiğini sayamıyordum bile şimdi toplasam belki 3 kez anca onu da az bişe döndüğünü hissettim

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Daha önce ağrım var diye yazmıştım ama şimdi ağrım o kadar şiddetli değil ama oğluşumun hareketleri çok azaldı yerinde durmayan oğlum şimdi sadede dönüp toplanıyor günde kaç defa hareket ettiğini sayamıyordum bile şimdi toplasam belki 3 kez anca onu da az bişe döndüğünü hissettim
Tatlı bir şeyler ye normalde on beş kez olması gerekmez mi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım günde en az 10 kez hissetmen lazım hareketlerini daha az olması normal değil bi dra görün istersen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar