27 haftalik hamileyim kac aylik oluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru buğlem tarafından oluşturulan 27 haftalik hamileyim kac aylik oluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,673 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 27 haftalik hamileyim kac aylik oluyor
Konbuyu başlatan Ebru buğlem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
27 haftalik hamileyim kac aylik olmuş oluyorum 7 aylik diyor bu program ama İnternet yazınca 6 diyor
7 ayliksin cnm 6 olurmu ben 6 içindeyim 21 hafta 1 günlük oldum ama sen 7 ayliksin hatta nerdeyse 7 bitecek senin 27 haftadan say cnm doğum en geç40 haftada oluyor ama kimi 38 de bile yapıyor ki bende yaptim ama ikinci yi 41 gibi yaptim

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
7 ayliksin cnm 6 olurmu ben 6 içindeyim 21 hafta 1 günlük oldum ama sen 7 ayliksin hatta nerdeyse 7 bitecek senin 27 haftadan say cnm doğum en geç40 haftada oluyor ama kimi 38 de bile yapıyor ki bende yaptim ama ikinci yi 41 gibi yaptim
Vala bende doktorun yalancisiyim özellikle sordum hocam 24 hafta kaç aylık oluyo diye 5 buçuk aylık dedi o yüzden dedim 6 sındır diye bende 7 gosteriyo uygulama 25 hafta

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
27 haftalik hamileyim kac aylik olmuş oluyorum 7 aylik diyor bu program ama İnternet yazınca 6 diyor
- 1-4. haftalar arası gebelik 1 aylık
- 5-8 haftalar arası gebelik 2 aylık

- 9-13 haftalar arası gebelik 3 aylık

- 14-17 haftalar arası gebelik 4 aylık

- 18-22 haftalar arası gebelik 5 aylık

- 23-27 haftalar arası gebelik 6 aylık

- 28-31 haftalar arası gebelik 7 aylık

- 32-35 haftalar arası gebelik 8 aylık

- 36-40 haftalar arası gebelik 9 aylık

Ebru buğlem

Kayıtlı Üye
rank
Canım 10 ay üzerinden hesapladığında 28 haftalık olunca yani 1 hafta sonra tam 7 aylık oluyorsunuz
Teşekkür ediyorum abla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim abla ❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 24 haftalıkken senin gibi kafam karıştı sordum doktora 5 buçuk aylık dedi seninki de 6 aylık falandır canım
Teşekkür ediyorum abla

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar