Sorum var 27 haftalık olucam yarın şu bir kaç gündür ağrı giriyor hafif karnıma yalancı sancılar olabilirmi şiddetli değil ama öyle karnımın altı felan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan 27 haftalık olucam yarın şu bir kaç gündür ağrı giriyor hafif karnıma yalancı sancılar olabilirmi şiddetli değil ama öyle karnımın altı felan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 807 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 27 haftalık olucam yarın şu bir kaç gündür ağrı giriyor hafif karnıma yalancı sancılar olabilirmi şiddetli değil ama öyle karnımın altı felan
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende 3 hafta önce gitmiştim karın ağrım vardı temiz çıkmısti ama 1 hafta önce tekrar aynı şikayet ile gittim idrar yolu enfeksiyonu vardı
Evet canim. Haklısın bir kaç gün içinde değişebilir tabi bakalım duruma göre giderim ve ayıpdır söylemesi özür diliyerem söylüyorum şeyimin üstünde baskı var sanki böyle bastirirsinya biseye aynı onun gibi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Evet canim. Haklısın bir kaç gün içinde değişebilir tabi bakalım duruma göre giderim ve ayıpdır söylemesi özür diliyerem söylüyorum şeyimin üstünde baskı var sanki böyle bastirirsinya biseye aynı onun gibi
Aynen benimde öyle oluyor özellikle lavaboya çıkarken aşırı baskı oluyor sanki bebek çıkacakmış gibi oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.