28+6 çatlaklar

• Konbuyu başlatan Aidin
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aidin tarafından oluşturulan 28+6 çatlaklar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,471 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 28+6 çatlaklar
Konbuyu başlatan Aidin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zilankay

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Canım kesinlikle denemelisin bende kantron kullanıyorum hindistan ceviziyle birlikte. Kantron herşeye deva zaten çok güzel 🥰
Öyleymiş bende o yüzden iki şişe aldım içinde zeytin yapraklarıda var hem zeytinyağlı hem kantoron o yüzden daha iyi olur bebek doğunca pişik olursa onada sürerim hem çok iyi geliyormuş bebek pişiklerine ☺️

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Öyleymiş bende o yüzden iki şişe aldım içinde zeytin yapraklarıda var hem zeytinyağlı hem kantoron o yüzden daha iyi olur bebek doğunca pişik olursa onada sürerim hem çok iyi geliyormuş bebek pişiklerine ☺️
Evet herşeye iyi geliyor açık yaralara falan inanılmaz iyi geliyor ve iz bırakmıyor. Benim eşim midesinden problem yaşıyor dönem dönem kantron içiyor azcik azcik aşırı iyi geliyor gerçekten. Eşimin annesi kendisi yapıyor içindeki zeytinyağı da çok önemli tabi. Valla ben nimet olarak görüyorum kantorunu ayaklarımda catlaklar oldu çok hep sürdüm yani çok güzel 🥰🥰

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Evet herşeye iyi geliyor açık yaralara falan inanılmaz iyi geliyor ve iz bırakmıyor. Benim eşim midesinden problem yaşıyor dönem dönem kantron içiyor azcik azcik aşırı iyi geliyor gerçekten. Eşimin annesi kendisi yapıyor içindeki zeytinyağı da çok önemli tabi. Valla ben nimet olarak görüyorum kantorunu ayaklarımda catlaklar oldu çok hep sürdüm yani çok güzel 🥰🥰
Benimde ayak çatlaklarıma çok iyi geldi eğer bişey olurda sezeryan olursa yine kullanmayı düşünüyorum ☺️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
kızlar 28+6 dayım ilk gebelik çatlaklar başladı göbeğimin altında mustela yağı kullandıyordum bir iki gün ihmal esince çatladım hem oluşanların geçmesi hemde başka oluşmaması için ne önerirsiniz
Canım vazelin çok iyi olanlar geçmez artık ama daha fazla çatlamasını önler. Aktarlarda bitkisel yağ karışımları var onlardan da kullanabilirsin. Yada sadece badem yağı zeytinyağı falanda sürebilirsin surekli nemli tutman gerekiyor yoksa daha çok çatlamaya devam eder

Zilankay

Kayıtlı Üye
rank
Catlaklik icn eeken degilmi cnm ..benm hic catlamadi oglumdada kizimdada cok skr .kasindi ben kasimadim ondan olablr mi ..
Herkesin bedeni farklı böyle diyirek kadınida üzmüş olursunuz benm 22 haftada başladı çatlaklar zeytin yağı bebek yağı mustela herşeyi kullandım günde 3 litre su iciyordum ve asla kasimiyordum yinede çatladm ablam ise hicbiaey kullanmadı ama çatlamadı masllah tamamen insanın şansı ve bedeni karar veriyo

Tüm sayfalar yüklendi.