Sorum var 28 hafta gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa Elanur tarafından oluşturulan 28 hafta gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 696 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 28 hafta gebelik
Konbuyu başlatan Nisa Elanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bebeğim 28 haftalik ama hâlâ makat geliş diyor doktor dönmemiş daha birde ara ara lekenme şeklinde kanamam oluyor düşük ilacı da kullanıyorum normal mi
İleri haftalar da döner canım endişe etme . Ama lekelenme normak değil erken doğım riski vs var mı peki doktorun bu lekelenme konusunda ne diyor

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank
İleri haftalar da döner canım endişe etme . Ama lekelenme normak değil erken doğım riski vs var mı peki doktorun bu lekelenme konusunda ne diyor
Erken doğum riskim var evet doktorum hastaymış izne çıkmış farklı bir doktor baktı ama baştan savma ilaca devam et dedi 2 hafta sonra kontrol daha öncede makat geliş dedi o yüzden biraz endişe ediyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar bebeğim 28 haftalik ama hâlâ makat geliş diyor doktor dönmemiş daha birde ara ara lekenme şeklinde kanamam oluyor düşük ilacı da kullanıyorum normal mi
Kuzum doğuma kadar insallah döner benim oglumda kizimda hep tersti kizimda doğuma 1 ay kala düzelmişti 😊
Kanaman icinde gebelikte kanamanin olmasi normal degil ki birde düşük ilaci kullanmana rağmen istersen tekrar bir doktora git bu konu üzerine birde bol.bol dinlen ayaginim.altina yastik koy bacaklarin gövden de yukari olsun 🙏
Insallah sag saglim yavrunu kucağına almayi nasip etsin rabbim 🙏🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Erken doğum riskim var evet doktorum hastaymış izne çıkmış farklı bir doktor baktı ama baştan savma ilaca devam et dedi 2 hafta sonra kontrol daha öncede makat geliş dedi o yüzden biraz endişe ediyorum
Benim de senin haftalaeında hem erken doğum hem kanama vardı ara ara canım bol bol dinlen asla yerinden kalkma lavabo dışında. Ben sadece yatarak evde sadece lavaboya biede gidersem hastaneye gitmek için ayağa kalkıyordum ki 2 günde bir ya sancıdsn yada kanamadan hastanelik olıyordum öyle öyle dinleneeek 10 hafta bebepi içerşde tuttum 😂😂37 de doğdu sadece dinlen sana bakacak biri var mı

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum doğuma kadar insallah döner benim oglumda kizimda hep tersti kizimda doğuma 1 ay kala düzelmişti 😊
Kanaman icinde gebelikte kanamanin olmasi normal degil ki birde düşük ilaci kullanmana rağmen istersen tekrar bir doktora git bu konu üzerine birde bol.bol dinlen ayaginim.altina yastik koy bacaklarin gövden de yukari olsun 🙏
Insallah sag saglim yavrunu kucağına almayi nasip etsin rabbim 🙏🤲
Baştan savma baktı boyunu kilosunu soruyorum cevap bile vermedi.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de senin haftalaeında hem erken doğum hem kanama vardı ara ara canım bol bol dinlen asla yerinden kalkma lavabo dışında. Ben sadece yatarak evde sadece lavaboya biede gidersem hastaneye gitmek için ayağa kalkıyordum ki 2 günde bir ya sancıdsn yada kanamadan hastanelik olıyordum öyle öyle dinleneeek 10 hafta bebepi içerşde tuttum 😂😂37 de doğdu sadece dinlen sana bakacak biri var mı
Burda bana kimse bakmaz anca annem gelirse o bakar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Baştan savma baktı boyunu kilosunu soruyorum cevap bile vermedi.

Burda bana kimse bakmaz anca annem gelirse o bakar
O zaman anneni çağıe kuzum çok yaşlı değilse baksın sana ah annelerimiz de olmasa 🥺

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank
Doktor deyistirme sansin varsa kuzum baska doktora görün istersen
Eşim başka yere çalışmaya gitti mecbur hangi doktor denk geldiyse ona gittim ablasını bazen almıyorlar içeriye onuda halasina emanet ediyorum oda dk başı arıyor daha hastaneye gitmeden nerde kaldın diye

A
O zaman anneni çağıe kuzum çok yaşlı değilse baksın sana ah annelerimiz de olmasa 🥺
Annem uzakta çok yaşlı değil ama üniversiteye giden kardeşim var onun sınavlarının bitmesini bekliyoruz tek başına yolculuk yapmadı hiç kaybolurum diye korkuyor babama da her zaman izin vermiyorlar işten onunda eli kolu bağlı 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar