Sorum var 28 haftalık bebek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde YeCen tarafından oluşturulan 28 haftalık bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,124 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 28 haftalık bebek kilosu
Konbuyu başlatan YeCen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan YeCen
M

Merem

Guest
27de 1.3 kg
29da 1.5 kg
Benimki 9 gün ilerde görünüyor, kilo için daha erken ilerde kilo alır hiç takma.. kaşar peyniri önermişlerdi kilo için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hanımlar bebekleriniz kaç kilo benimki 28 haftalık 1070 Gr dedi doktor sizinkide o aralıklarda mi
1490 dogum yaptım 28 haftalik

Benim 1180 idi ne yersen ye bebek alacagi kadarını alıyor ben neler yemedim ki ama nafile 2700 doğdu

Son düzenleme:

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Ay ben nasıl kilo aldirabilirim acaba iştahım iyi yiyorumda aslında ama neden kilo almamış ki
Yapisal olabilir cnm pekmezi suyla ac iç muz ye et türü haslanmis yumurta neblm karpuz alır insallah almasada kendi oyledir karninda zayf olur dogunca alir insallah
Ay ben nasıl kilo aldirabilirim acaba iştahım iyi yiyorumda aslında ama neden kilo almamış ki

YeCen

Kayıtlı Üye
rank
Cnm yoğurt la bekmezi kat ye ben çok yedim öyle benim bebisin kilosu da çok degl ama yine de haftasına göre iyi demişti doktor bende hiçbir şey yiyemiyorum ama onları yedim iyi de geldi
Aslında yiyorum ya hergun yoğurt yemeye dikkat ediyorum meyve falan da yiyorum ama ilk cocugumda böyleydi 6 aylıkken 1 kiloydu 3100 Gr doğdu buda öyle olacak herhalde

Yapisal olabilir cnm pekmezi suyla ac iç muz ye et türü haslanmis yumurta neblm karpuz alır insallah almasada kendi oyledir karninda zayf olur dogunca alir insallah
Benim kızımda 6 aylıkken 1 kiloydu ama 3100 Gr doğmuştu bu da öyle olacak herhalde ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar