29 haftalikken vajinada batma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ikizler annesi tarafından oluşturulan 29 haftalikken vajinada batma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 455 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 29 haftalikken vajinada batma
Konbuyu başlatan Ikizler annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ikizler annesi

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar cok acil yardımcı olurmusunuz 29haftalik hamileyim ve suan lavabo çıkışı yuruyemedim vajinama bisey batiyor yuriyemiyorum uzanamiyorum hatta uzaninca daha kötü agriyor boyle bisey yasayip sebebini bilen varmi acill cevap

Güll1907

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar cok acil yardımcı olurmusunuz 29haftalik hamileyim ve suan lavabo çıkışı yuruyemedim vajinama bisey batiyor yuriyemiyorum uzanamiyorum hatta uzaninca daha kötü agriyor boyle bisey yasayip sebebini bilen varmi acill cevap
Bende yaklaşık 26 haftadan beri var 36 oldum ama bide bana sor cnm yatamıyorum kalkamıyorum yürüyemiyorum sabah ilk uyanınca biraz daha iyi ama ilerleyen saatlerde başlıyor yatana kadar işkence gibi bebek baskı yapıyordur kemik agrısı dediğin sanırım zaten

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende yaklaşık 26 haftadan beri var 36 oldum ama bide bana sor cnm yatamıyorum kalkamıyorum yürüyemiyorum sabah ilk uyanınca biraz daha iyi ama ilerleyen saatlerde başlıyor yatana kadar işkence gibi bebek baskı yapıyordur kemik agrısı dediğin sanırım zaten
Evet cnm vajinamdaki kemik ağrısı doktorumu aradim sordum o da normal diyo suyun kanaman gelmedikçe panik yapma dedi ayrica suan covidliyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende vardı bebek büyüdüğü için demişti doktor ama çok.fazla değildi cnm hafif hafif batmalar oluyodu
Bana da aynısını dedi cnm ama oyle bi agri ki sanki artik hic yuruyemicem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar