3.5 aylik bebegim unuturmu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tecrübeli Anne tarafından oluşturulan 3.5 aylik bebegim unuturmu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,247 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3.5 aylik bebegim unuturmu
Konbuyu başlatan Tecrübeli Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim babasini her aksam görünce garipsin dikkatlice bakiyo gülmüyor vakit geçmeden unutuyomu acaba aksamdan aksam gördüğü jcin ne zamana unutmamaya baslar

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bebegim babasini her aksam görünce garipsin dikkatlice bakiyo gülmüyor vakit geçmeden unutuyomu acaba aksamdan aksam gördüğü jcin ne zamana unutmamaya baslar
Kuzum babasını tanıması için çok erken. Benim oğluşum babasını altıncı ayına girdikten sonra yavaş yavaş tanımaya başladı 🤗😍. Benim eşimde sabah işe gider akşam gelir onlarda akşamdan akşama birbirlerini görürler. Bebeğim şuan dokuz aylık babasını artık çok iyi tanıyor görünce mutlu oluyor görmeyince ağlıyor yani , ama senin miniğin bunları hissetmek için çok küçük daha . Sağlıkla büyüsün inşallah 🙏☺️💜

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benimki babasına çok bağlı sürekli ikimizi gördüğü için belki de unutacağını sanmıyorum büyüdükçe çevreye ilgileri oluyo ondan aldırmıyor Olabilir

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Gelir de gecer bile nasıl oldugunu anlamadan suan 5 yasinda oğlum ne ara büyüdü anlamadim bile ikinciye hamileyim şimdi bide kızım olucak nasipse oğlum cok anneci buda babaci olur inşallah 🥰
Aynen öyle valla bes yqsinda bi kizim var benimde çok babaci kızlar babaya daha dusku oluyo nedense
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimki babasına çok bağlı sürekli ikimizi gördüğü için belki de unutacağını sanmıyorum büyüdükçe çevreye ilgileri oluyo ondan aldırmıyor Olabilir
Yani olabilir kızlarıma daha çok tepki veriyo surekli yanında oldukları icin

DAWIT

Kayıtlı Üye
rank
Gelir de gecer bile nasıl oldugunu anlamadan suan 5 yasinda oğlum ne ara büyüdü anlamadim bile ikinciye hamileyim şimdi bide kızım olucak nasipse oğlum cok anneci buda babaci olur inşallah 🥰
Erkek cocuklar anneci olyor kiz cocuklar babaci bwnim 2 oglumda anneci ama kizim babaci cok sevyor babasini annesinin kucaginda hic uymaz babasinin kucaginda uyar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar