3 aylık bebek kabızlık:(

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Keziban 🦋 tarafından oluşturulan 3 aylık bebek kabızlık:( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 330 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 aylık bebek kabızlık:(
Konbuyu başlatan Keziban 🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 3 aylık kızım var 5 gündür kabızcı doktora gittik normal dedi geçmezse lavman yap dedi yaptım azıcık lavman yapmayla bezini doldurdu. Ama ondan sonr
Kıyamam kuzuma ya çok iyi anlarım ben o bebekteki kabızlığı ya benim kızım 4 aydır kabızlık sorunu çekiyor kuzum ya doktorlara gidiyorum sürekli tahlil vesaire herşey yapılıyor hiçbirsorun yok diyorlar ilaç yazıp gönderiyorlar

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Kız Gökçe de hep kabız ilaçla lavman yapma. Kulak çubuğuna zeytinyağı sürüp azcık soktur poposuna sökülüyor öyle. Maalesef bizimki yapmıyor bu yöntem dışında doktor geçer geçer dedi ama geçmiyor hep kabız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kız Gökçe de hep kabız ilaçla lavman yapma. Kulak çubuğuna zeytinyağı sürüp azcık soktur poposuna sökülüyor öyle. Maalesef bizimki yapmıyor bu yöntem dışında doktor geçer geçer dedi ama geçmiyor hep kabız
Kıyamam ya ne kadar zorlanıyor dur şimdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar