3 çocuklu anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tecrübeli Anne tarafından oluşturulan 3 çocuklu anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,283 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 çocuklu anneler
Konbuyu başlatan Tecrübeli Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hiva

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Iki kizim var ve bir oglum 3.5 aylik yemek falan derken kızlara zaman ayıramıyorum oğlan çok huysuz yetisebilen varmi annelik zor zanaat gerçekten
Annelik çok zor zanaat valla benim bir kızım var 9 aylık çoğu şey eksik kalıyor bazen yetişemiyorum. Bir de 3 çocuk Allah yar ve yardiminiz olsun 🙏

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Iki kizim var ve bir oglum 3.5 aylik yemek falan derken kızlara zaman ayıramıyorum oğlan çok huysuz yetisebilen varmi annelik zor zanaat gerçekten
Canim ev işlerni yapdigin zaman kizlarinla oyun seklinde yap tapaklari siz duzeyin soyle masaya aneye havlu getir ne bileyim gel birge yemek yapayim soyle o zaman onlarada vakit ayirmis olacaksin

DAWIT

Kayıtlı Üye
rank
Evet cok zor.benimde 3 cocugim var buyuk oglum 10 yasinda kizim 7 yasinda kucuk oglum bi haftadan 5 aylik olucak nerdeyse bideablamin 10 yasinda oglu 3 bucuk yasinda kizina bakyorum bide kayyn abim derkan kocamin camisirlari yani hersey bana bakyor bide koy yeri inek tawuk derkan zamanin nasil zamanin gececigini bilmiyorum iste zaman su gibi akyor

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Canim ev işlerni yapdigin zaman kizlarinla oyun seklinde yap tapaklari siz duzeyin soyle masaya aneye havlu getir ne bileyim gel birge yemek yapayim soyle o zaman onlarada vakit ayirmis olacaksin
Evet olabilir ortak yapmış oluruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla iki çocuk var bende büyük oğlana fırsat bulamıyorum ev temizliği kız yemek derken Allah 3 çocuklu olanlara yardım etsin ne kadar zormuş
Aynen her çocuğun ayrı derdi oluyo bu durumda en çok büyükler ilgisiz kaliyo galiba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla iki çocuk var bende büyük oğlana fırsat bulamıyorum ev temizliği kız yemek derken Allah 3 çocuklu olanlara yardım etsin ne kadar zormuş
Aynen her çocuğun ayrı derdi oluyo bu durumda en çok büyükler ilgisiz kaliyo galiba
Evet cok zor.benimde 3 cocugim var buyuk oglum 10 yasinda kizim 7 yasinda kucuk oglum bi haftadan 5 aylik olucak nerdeyse bideablamin 10 yasinda oglu 3 bucuk yasinda kizina bakyorum bide kayyn abim derkan kocamin camisirlari yani hersey bana bakyor bide koy yeri inek tawuk derkan zamanin nasil zamanin gececigini bilmiyorum iste zaman su gibi akyor
Oo maşallah iyi yetisiyosun anneler yipraniyi hep zaten kosturmaktan

Hiva

Kayıtlı Üye
rank
Yok valla canım bende ev işiydi kizimdi derken ogluma hiç zaman kalmıyor bide kaynana filan zor oluyor valla canım rabbim yardımcimiz olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar