3 gün adetim geçti beta HCG 231.24 kac haftalık gebeyim ne zaman doktora gitmeliyim..

• Konbuyu başlatan Birco
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Birco tarafından oluşturulan 3 gün adetim geçti beta HCG 231.24 kac haftalık gebeyim ne zaman doktora gitmeliyim.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,070 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 gün adetim geçti beta HCG 231.24 kac haftalık gebeyim ne zaman doktora gitmeliyim..
Konbuyu başlatan Birco
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Sunny

Kayıtlı Üye
rank
48 saat sonra tekrar beta baktır. İki katına çıkmış olması lazım. Sonrasında gidersin. Ama keseyi göremeyebilir hemen karından’ alttan bakması gerekebilir. 6. Hafta gidersen kesin görünür kese. İnşallah tabi.

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Bence 7 haftalık ol öyle git doktora. Kesede bebek görünmüyor kalp duyulmuyor vakti gelmeyince boşuna üzülme. 7 haftalıkta hepsi görülüyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence 7 haftalık ol öyle git doktora. Kesede bebek görünmüyor kalp duyulmuyor vakti gelmeyince boşuna üzülme. 7 haftalıkta hepsi görülüyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aile hekimin kaç haftalık olduğunu betaya göre söyler

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
2 gün sonra tekrar kan ver değerin 2 katı olması gerekiyor sağlıklı gebelik olup olmadığını değerden doktorun söyler sana

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Zaten muayene plduğun yerin laboratuvarına göre referans değerleri değişecektir kağıtta yazar tahmini eğer ultrasona da girmişsen daha kesin sonuç alırsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar