3 haftalik hamileyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Gülhan_ tarafından oluşturulan 3 haftalik hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 393 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı 3 haftalik hamileyim
Konbuyu başlatan Gülhan_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Gözün aydın canım benim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah onceliklr ilk 3 ay çok önemli folik asit almalisin perde vs asma uzanma canım ağır kaldırma Yediklerine çok dikkat etmeliisn

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam kizlar ben 3 haftalik hamileyim nasil yatmam gerekiyor dikkat etmem gereken konular nelerdir ilk hamileligim ve bilgisizim yazarsaniz cok sevinirim 🥰
Allahım daha minicik yaa 😍😍 aramıza hoşgeldin kuzum nerelisin ismin nedir yaşın nedir . En önemlisi ağır kaldırma canım yüksek yerlere uzanma, ani haraketlerden kaçın çiğ et ve et ürünleri tüketme salam sosis sucuk gibi.. evinizde kedi varsa dışkısını eşin temizlesin sen dokunma hiç . Folik asiti kullanmaya başladın mı canım eğer başlamadıysan onada başla

Gülhan_

Kayıtlı Üye
rank
Allahım daha minicik yaa 😍😍 aramıza hoşgeldin kuzum nerelisin ismin nedir yaşın nedir . En önemlisi ağır kaldırma canım yüksek yerlere uzanma, ani haraketlerden kaçın çiğ et ve et ürünleri tüketme salam sosis sucuk gibi.. evinizde kedi varsa dışkısını eşin temizlesin sen dokunma hiç . Folik asiti kullanmaya başladın mı canım eğer başlamadıysan onada başla
Hosbuldum canimm 22 yasindayim Yurtdisinda kaliyorum 😘 evet canim dikkat ediyorum haftaya kadin doktorunda randevum var bakalim ne olacak🥰

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Selam kizlar ben 3 haftalik hamileyim nasil yatmam gerekiyor dikkat etmem gereken konular nelerdir ilk hamileligim ve bilgisizim yazarsaniz cok sevinirim 🥰
Hayırlı uğurlu olsun canım benim ❤️ sol tarafına yat ağır kaldrma ayaklarını sıcak tut vitamin ilacını verir doktor onu mutlaka kullan ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar