Sorum var 3 lü tarama yaptiran

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rabiangnz1 tarafından oluşturulan 3 lü tarama yaptiran başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 326 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 lü tarama yaptiran
Konbuyu başlatan Rabiangnz1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Rabiangnz1

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben 2li tarama yaptırdım şükür bi sıkıntı çıkmadı. Doktora bidaha ne zaman geliyim dedim 3 lü tarama yaptırmaya gelebilirsin ama zorunluluk yok istersen gel dedi. 3 lü tarama yaptırmayan varmı. Yani 3lü ye gitsemmi gitmesemmi bilemedim

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba ben 2li tarama yaptırdım şükür bi sıkıntı çıkmadı. Doktora bidaha ne zaman geliyim dedim 3 lü tarama yaptırmaya gelebilirsin ama zorunluluk yok istersen gel dedi. 3 lü tarama yaptırmayan varmı. Yani 3lü ye gitsemmi gitmesemmi bilemedim
Ben oğlumda gitmedim canım 2li temiz çıkmıştı o ara fakülte ücretliydi birde kızımda ise fakülte ücret talep etmediği için doktorum gel bakalım en azından detaylı bakışmışsın olur demişti. Öyle zorunluluk yok doğruluk payıda şüpheli zaten

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Zorunlu değil ama ben gitmistim

Naznazo

Kayıtlı Üye
rank
Ben oğlumda gitmedim canım 2li temiz çıkmıştı o ara fakülte ücretliydi birde kızımda ise fakülte ücret talep etmediği için doktorum gel bakalım en azından detaylı bakışmışsın olur demişti. Öyle zorunluluk yok doğruluk payıda şüpheli zaten
2 li yaptıysan bence gerek yok bende 3 hamıleyım hiç birinde yapmadım doktorum da istemedı 2 temız çıktı

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
2 li yaptıysan bence gerek yok bende 3 hamıleyım hiç birinde yapmadım doktorum da istemedı 2 temız çıktı
Evet canım gerek uok ama açıkçası benim doktorum ikiliden sonra 16. Haftada bakmıştı sonra detalıya kadar şikayetin yoksa gelme demişti 😂😂benfe kızımı merak ettiğim için keyfi gittim para da almadıkları için daha bir istekle gittim gördüm içim rahat etti 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar