Sorum var 3.Sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kuzularım tarafından oluşturulan 3.Sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 471 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3.Sezeryan
Konbuyu başlatan Kuzularım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Karan bebek

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar merhaba, aranızda 3. Sezeryanı olan varmı ve nasıl geçti. Doğumum yaklaşıyor bi kaç kişiden duydum diğerlerine göre daha zormuş 😔sizede sormak istedim.
Kuzum burda sorupta kendini korkutma bence herkesin bir olmuyor iyi düşün iyi olsun

Ayfer bicak

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba, aranızda 3. Sezeryanı olan varmı ve nasıl geçti. Doğumum yaklaşıyor bi kaç kişiden duydum diğerlerine göre daha zormuş 😔sizede sormak istedim.
20gun oldu 3 sezeryan oldum hic kolay olmadi zor diktiler kanamam oldu ve hala duzelemedim ama herkes ayni olcak die bisey yok tanidigim 4 sezeryan olan var gayet rahat oldu oyuzden kisiden kisiye degisiyo bence bide yas la alakali gencsen kolay atlatiyosun

Karan bebek

Kayıtlı Üye
rank
Benimde üçüncü sezeryan olacak son 25 gün hem çok heyecanlı hem de korkuyorum ama korkuyla kendimi strese sokup bebegimide üzmek istemiyorum sende korkma ne kadar zor olsada sonu değer 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar