Sorum var 3 ve 4 lu tarama testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Damla ipek tarafından oluşturulan 3 ve 4 lu tarama testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 786 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 ve 4 lu tarama testi
Konbuyu başlatan Damla ipek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 2 li tarama testi sorunsuz çıktı şuanda 3 ve 4 lu tarama testi günü geldi özele gidiyorum oyuzden 300 350 civarı bi ücret ödememiz zor olacak yaptırmayacağım sizce yaptırmam gerekiyormu çok önemlimi
Kuzum ikili tarama testi iyi cıkmış bence yaptırmaya bilirsin bende bir tek ikili tarama yatırdım birde ayrıntılı ultrasona girdim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar 2 li tarama testi sorunsuz çıktı şuanda 3 ve 4 lu tarama testi günü geldi özele gidiyorum oyuzden 300 350 civarı bi ücret ödememiz zor olacak yaptırmayacağım sizce yaptırmam gerekiyormu çok önemlimi
Bebeğinin sağlık durumu iyiyse yaptırmaya bilirsin canım 2 li testin de normal çıkmış zaten

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben detaylı ultrason tek yaptırdım başka bişey yaptırmadım rabbim sağlıklı verdikten sonra o tür şeyler boş bana göre

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bana doktorum 2li taramayı yaptırsan yeter demişti birde detaylı testi yaptırmıştım

Ben bu testlerin hiçbirini yaptırmadım çoğunlukla herkese aynı şeyi söylüyorlar test sonuçları kötü olup sapa sağlam bebeğini kucağına alan o kadar çok insan var ki inan Hamileliği zehir etmeye gerek yok testler kötü çıksa zaten tedavisi olan bir durum değil doktor aldırmak isteyip istemeyecegini soruyor. Benim fikrim tamamen kaldırılmalı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar