Sorum var 30 haftalik sanci var

• Konbuyu başlatan ammarın annesi
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ammarın annesi tarafından oluşturulan 30 haftalik sanci var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 580 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 30 haftalik sanci var
Konbuyu başlatan ammarın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
A

ammarın annesi

Guest
selamun aleykum bana acil yardım edermisiniz. dün geceden bu yana sırtım cok fazla şiddetli agroyordu. hastaneye geldik sancim cikti. yatış verdiler. erken doğum dediler. serum iğne ve hap verdiler. cok şükür sancim cikmiyor ama kahve lekelemem oluyor. idrarda da kan çıkıyor böbrekten şüpheleniliyor basina gelen oldu mu böyle ne olur acil cevap veri.

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
selamun aleykum bana acil yardım edermisiniz. dün geceden bu yana sırtım cok fazla şiddetli agroyordu. hastaneye geldik sancim cikti. yatış verdiler. erken doğum dediler. serum iğne ve hap verdiler. cok şükür sancim cikmiyor ama kahve lekelemem oluyor. idrarda da kan çıkıyor böbrekten şüpheleniliyor basina gelen oldu mu böyle ne olur acil cevap veri.
Gebeligimin başından beri kahverengi lekem var halada var arada benimde sancım oluyor 30 haftalık ken bana da erken doğum dediler sancım çıkmadı bıraktılar

T

TEVHID

Guest
İnşallah vaktinde gelir canım böbrekte de bişey çıkmaz inşallah yoksa erken doğum olabilir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım zamanında gelsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.