30 haftalık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan 30 haftalık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 927 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 30 haftalık
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iki haftalık olduğum günü hatırlıyorum da zaman ne çabuk geçiyor gerçekten bugün 30+0 olduk doğuma az kaldı sayılır 🤗 Rabbim isteyen herkes anne ve babalik ve evlat duygusunu tattırsın inşallah ❤️🤗
Rabbim Saglik li bir şekilde kucağına almayi nasio etsin bende ilk hamile olduğumu öğrendiğim de nezaman geçecek 9 ay diyordum öyle bi geçti ki şuna karşımda uyuyor şükür 🤗🤗🤗

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Amin inşallah canım
İnşallah canım benim ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağ sağlım kucana alırsın inşallah bitanem 🥰❤️evet zaman gerçekten çok. Çabuk geçiyor🥰
Evet ya son 8 hafta vAllan zaman su gibi akıp geçti vAlla amin inşallah teşekkür ederim Allah razı olsun canım ❤️

Sağ sağlım kucana alırsın inşallah bitanem 🥰❤️evet zaman gerçekten çok. Çabuk geçiyor🥰
Evet ya son 8 hafta vAllan zaman su gibi akıp geçti vAlla amin inşallah teşekkür ederim Allah razı olsun canım ❤️
Rabbim Saglik li bir şekilde kucağına almayi nasio etsin bende ilk hamile olduğumu öğrendiğim de nezaman geçecek 9 ay diyordum öyle bi geçti ki şuna karşımda uyuyor şükür 🤗🤗🤗
Ay ne güzel çok şükür canım benim bende hep diyordum ne zaman sonlara yaklaşacağız bak yaklaştık ne güzel bir duygu gerçekten ❤️🤗❤️🤗 amin inşallah teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim ❤️

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım benim ❤️

Ay ne güzel çok şükür canım benim bende hep diyordum ne zaman sonlara yaklaşacağız bak yaklaştık ne güzel bir duygu gerçekten ❤️🤗❤️🤗 amin inşallah teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim ❤️
Cümlemizden bitanem

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar iki haftalık olduğum günü hatırlıyorum da zaman ne çabuk geçiyor gerçekten bugün 30+0 olduk doğuma az kaldı sayılır 🤗 Rabbim isteyen herkes anne ve babalik ve evlat duygusunu tattırsın inşallah ❤️🤗
Maşallah canım benim 🧿❤️ zaman öyle çabuk geciyor ki buraya ilk katıldığım günü hatırlıyorum. Kızım 3 ay sonra 2 yaşına girecek. Nasıl geçiyor anlayamıyoruz valla 😐

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah🤲🏻

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Cümlemizden bitanem
❤️

ilk bebegin mi bilmiyorum ama ilkse bol bol uyu valla canim 😁uykusuz geceler
Üçüncü canm oğlum bebek doğduğunda 6 yaşında olacak bu kız ikinci de erkekti onu kaybettik 1.5 sene önce ve evet herkes öyle dio bol bol bol uyu dinlen hiç kalkmaa

ilk bebegin mi bilmiyorum ama ilkse bol bol uyu valla canim 😁uykusuz geceler
Üçüncü canm oğlum bebek doğduğunda 6 yaşında olacak bu kız ikinci de erkekti onu kaybettik 1.5 sene önce ve evet herkes öyle dio bol bol bol uyu dinlen hiç kalkmaa
Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah🤲🏻
Amin inşallah sende bende inşaallah canım benim ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar