Sorum var 31 haftada 3 mm acilma korkuyorum.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tutu tarafından oluşturulan 31 haftada 3 mm acilma korkuyorum. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 594 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 31 haftada 3 mm acilma korkuyorum.
Konbuyu başlatan Tutu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tutu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Selam canlarim. Bugun kontrole gittim. 3 mm acilmam var doktor oraya birsey koyucagini soyledi erken dogum olmamasi icin. Ne yapicak acaba? Bu durumla karsilasan var mi? Lutfen yardimci olurmusunuz?
Böyle durumlarda ya rahim ağzı dikiliyor ya da yama gibi birşey yapılıyor canım doktorun senin durumuna göre karar verir zor birşey değil istirahat eder ilaçlarını zamanında kullanırsan Allah'ın izniyle zamanından doğar bebişin 🙏

Tutu

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim zamanında kucağına almayı nasip etsin İnşallah🤲🥰
Amin canim insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırla saglikla zamanında al evladını kucana insallah balim
Tesekur ederim canim amin insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırla saglikla zamanında al evladını kucana insallah balim
Tesekur ederim canim amin insallah
Böyle durumlarda ya rahim ağzı dikiliyor ya da yama gibi birşey yapılıyor canım doktorun senin durumuna göre karar verir zor birşey değil istirahat eder ilaçlarını zamanında kullanırsan Allah'ın izniyle zamanından doğar bebişin 🙏
Cok acitir mi acaba? Insallah canim hayirlisi neyse o olsun

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Selam canlarim. Bugun kontrole gittim. 3 mm acilmam var doktor oraya birsey koyucagini soyledi erken dogum olmamasi icin. Ne yapicak acaba? Bu durumla karsilasan var mi? Lutfen yardimci olurmusunuz?
Hiç korkma kuzum doktorlar ne yapacaklarını bilirler sen ilaçlarını düzenli kullan ve bol bol istirahat et sağ saglim yavrunu inşallah kucağına alırsın ❤🥰🤲🙏

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bol bol dinlen mecbur kalmadıkca ayağa kalkma Rabbim sağ salim kucağına almayı nasib etsin İnşaAllah 🙏🤲 merek etme kuzum doktor senin durumuna göre uygun bir şey yapacakdır

Tüm sayfalar yüklendi.