31 haftada kasıklarda şiddetli ağrı😟😟😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan 31 haftada kasıklarda şiddetli ağrı😟😟😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 386 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 31 haftada kasıklarda şiddetli ağrı😟😟😟
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu gün biraz yürüyüşe çıktım yoldan bir an da kasıklarıma ağrı girdi ama çok şiddetliydi adet sancısına benziyordu ama daha yüksek bi sancıydı beş dk sürdü bitti daha sonra az önce banyo dolabını temizliyordum aynı ağrı az önce de oldu banyodan salona zor yürüdüm çok ağrıyor bu arada 31 haftalığım ne yapmam lazım sizce😟😟😟😟😟😟😟

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu gün biraz yürüyüşe çıktım yoldan bir an da kasıklarıma ağrı girdi ama çok şiddetliydi adet sancısına benziyordu ama daha yüksek bi sancıydı beş dk sürdü bitti daha sonra az önce banyo dolabını temizliyordum aynı ağrı az önce de oldu banyodan salona zor yürüdüm çok ağrıyor bu arada 31 haftalığım ne yapmam lazım sizce😟😟😟😟😟😟😟
Bende de oluyor canım o ağrılar sürekli 28 haftadayız 16 17 gibi başladı belimde, bacaklarımda, kasıklarımda bazen doğuracak gibi hissediyorum oturduğum, uzandığım yerden desteksiz kalkamıyorum o denli oluyor Dr bana normal dedi bol bol dinlen yorma kendini dedi iki oğlan daha var bende onlara bağlıyor sürekli hareket halinde olduğun için olabilir diyor. Seninde inşallah öyle basit bişeydir. Dinlenince geçiyorsa normal ama dinlendiğin halde geçmezse bi dra görün istersen geçmiş olsun

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Bende de oluyor canım o ağrılar sürekli 28 haftadayız 16 17 gibi başladı belimde, bacaklarımda, kasıklarımda bazen doğuracak gibi hissediyorum oturduğum, uzandığım yerden desteksiz kalkamıyorum o denli oluyor Dr bana normal dedi bol bol dinlen yorma kendini dedi iki oğlan daha var bende onlara bağlıyor sürekli hareket halinde olduğun için olabilir diyor. Seninde inşallah öyle basit bişeydir. Dinlenince geçiyorsa normal ama dinlendiğin halde geçmezse bi dra görün istersen geçmiş olsun
Uzandığm zaman geçiyor ama ayağa kalkıyorum yürüyemiyorum resmen😟

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Uzandığm zaman geçiyor ama ayağa kalkıyorum yürüyemiyorum resmen😟
Bende aynı öyleyim canım o ağrı girdi mi kıpırdamak bile mümkün olmuyor bide çok erken başladı bende magnezyum verdi Dr başlarda çok rahatlattı ama artık onunda faydası olmuyor. Sen kullanıyor musun magnezyum?

Tüm sayfalar yüklendi.