31 Haftalık doğum yapan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkizlerin annesi tarafından oluşturulan 31 Haftalık doğum yapan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,468 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 31 Haftalık doğum yapan varmı
Konbuyu başlatan İkizlerin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkizlerin annesi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ben daha hiç birşey almadım ,31haftalik olduk daha erken diye düşünüyorum ilk çocuk değil, ikinci olduğu için galiba çok istek yok bende ☺️☺️ 31 haftalık doğum yapan varmı acaba
Benimde ikinci ama ilkinden daha heyecanlıyım 😅😅😅 herşeyi tamam geç kalma derim canım ağırlaştıkça daha çok zorlanacaksın 😊

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ben daha hiç birşey almadım ,31haftalik olduk daha erken diye düşünüyorum ilk çocuk değil, ikinci olduğu için galiba çok istek yok bende ☺️☺️ 31 haftalık doğum yapan varmı acaba
Bnden bı tane daha varmış megersem bnmde ikinci gebeliğim hiç biseyum hazır dgildi daha düne kadar dün aniden kasık ağrım çoğaldı bide bel ağrısı eklenince dedim kesin doğuracam o ağrıyla hazırladım bı kaç eksiğim kaldı ama 30.2 haftalık hamileyim

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Vala ne yalan söyliyim bende ilkten daha heyecanliyim🤣
Benimde ikinci ama ilkinden daha heyecanlıyım 😅😅😅 herşeyi tamam geç kalma derim canım ağırlaştıkça daha çok zorlanacaksın 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzucum al bir an once kurtul zaten hepsini halletmen en fazla 1 haftani alır agirlasmadan hallet🥰💋

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar