31 haftalık gebelikte nst de sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Linaninannesi tarafından oluşturulan 31 haftalık gebelikte nst de sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,841 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 31 haftalık gebelikte nst de sancı
Konbuyu başlatan Linaninannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Linaninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler ve adayları.Bir kaç gündür çok rahatsızım dün akşam acile gittim 15-20 arası sancı çıktı nst de.Acikliga baktılar yoktu.Doktor sorun yok deyip gönderdi.Sancı gittikçe artar mı yoksa düşer mi.Çok erken daha korkuyorum.Bu konuda bilginiz varsa paylaşır mısınız mümkünse

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler ve adayları.Bir kaç gündür çok rahatsızım dün akşam acile gittim 15-20 arası sancı çıktı nst de.Acikliga baktılar yoktu.Doktor sorun yok deyip gönderdi.Sancı gittikçe artar mı yoksa düşer mi.Çok erken daha korkuyorum.Bu konuda bilginiz varsa paylaşır mısınız mümkünse
Canım geçmiş olsun benim nstde sancım doksanlardaydı o şekilde doğuma almışlardı yalancı sancı bunlar uzan dinlen biraz geçer inşallah ❤️

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Benimde arada sancılarım oluyo doktorum yalancı sancı dedi 33 haftalik bebeğim sancın olursa bı meyve suyu iç uzan sağına soluna biraz dinlen geçmez devam ederse doğum sancısı dur gel dedi ama geçerse yalancı sancidir korma

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Suyu bol için bende aynen 32 haftada öyle oldum , artık doğum için vücut kendini hazırlamakta yalancı sancılar bence . Dinlenince geçiyor çünkü bide nst de haliyle sırt üstü yatıyoruz bebek de kasılıyor fazla kan ve oksijen gitmediği için .

Linaninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçmiş olsun benim nstde sancım doksanlardaydı o şekilde doğuma almışlardı yalancı sancı bunlar uzan dinlen biraz geçer inşallah ❤️
Çok teşekkür ederim ❤️🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Suyu bol için bende aynen 32 haftada öyle oldum , artık doğum için vücut kendini hazırlamakta yalancı sancılar bence . Dinlenince geçiyor çünkü bide nst de haliyle sırt üstü yatıyoruz bebek de kasılıyor fazla kan ve oksijen gitmediği için .
Çok teşekkür ederim sorun yok o halde ❤️🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok teşekkür ederim sorun yok o halde ❤️🥰

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canm ben 25 26 haftaya girerken sancım nts de 40 çıktı acilmam yoktu eve gönderdiler daha erkendi benm ama şuan 29 olduk Allah'a şükür hiç bir sorunum yok sadce dikkat ediyorum çok yormuyorum kendimi

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Sancı yüksekliği susuzluk açlık ve dinlemediğin için çok yüksek çıkıyor ama dinlenip karnın tok olduğu halde yüksek çıkar ise ciddiye alırız demişti doktorum bana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar