31 haftalık olan varmı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Anneyim mutluyum ❤️😍 tarafından oluşturulan 31 haftalık olan varmı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 678 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 31 haftalık olan varmı?
Konbuyu başlatan Anneyim mutluyum ❤️😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras
Kızlar 31 haftalık olacam artık 30+3 haftalık hamileyim aşırı derecede midem yanıyor kusuyorum artık yanmasından bide bacaklarım uyuşuyor sürekli damarlar çekiliyor sanki alttan çok baskı oluyor sanki bebek inmişte baskılıyor ağrı yanma oluyor çok benim gibi olan varmı?

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 31 haftalık olacam artık 30+3 haftalık hamileyim aşırı derecede midem yanıyor kusuyorum artık yanmasından bide bacaklarım uyuşuyor sürekli damarlar çekiliyor sanki alttan çok baskı oluyor sanki bebek inmişte baskılıyor ağrı yanma oluyor çok benim gibi olan varmı?
Bu her hafta olabilen durumlar canım bacakların için magnezyum içmelisin kramp giriyor bebeğin kafası mesanene baskı yaptığı için de yanma ve ağrı olabilir ama bi doktora baktırman da fayda var vajinada varis olabiliyormuş. Miden için de gaviscon çok iyi gelir ama ileri haftalarda ne içersen iç artık etki etmemeye başlıyor maalesef

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Yarın tam 31.haftaya giricez benim bacaklarım yürürken çok ağrıyo o yüzden yarım saat anca yürüyorum baskı bende de oluyo ama oda rahim yavaş yavaş genişliyo sanırım o yüzden canım

Bu her hafta olabilen durumlar canım bacakların için magnezyum içmelisin kramp giriyor bebeğin kafası mesanene baskı yaptığı için de yanma ve ağrı olabilir ama bi doktora baktırman da fayda var vajinada varis olabiliyormuş. Miden için de gaviscon çok iyi gelir ama ileri haftalarda ne içersen iç artık etki etmemeye başlıyor maalesef
Mideme hiçbir şurup etki etmiyor ne içsem aynı yanması ağrısı geçmiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mideme hiçbir şurup etki etmiyor ne içsem aynı yanması ağrısı
Yarın tam 31.haftaya giricez benim bacaklarım yürürken çok ağrıyo o yüzden yarım saat anca yürüyorum baskı bende de oluyo ama oda rahim yavaş yavaş genişliyo sanırım o yüzden canım
Bende yürüyemiyorum fazla çekiliyor sanki bacaklarım bel ağrısı falanda arttı sırt üstü uzanamıyorum hiç nefesim kesiliyor gözlerim kararıyor yan ağrılarım arttı gwce uykusuzluğum arttı uyandım mı uyuyamıyorum 2.3 saat uyanık kalıp anca dalabiliyorum

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Ben canım 30*6 ama bende şuan böyle bir şey yaşamıyorum şimdilik bünye ile alakalı herkes farklı yaşıyor mide yanmam henüz başlamadı bile

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Mideme hiçbir şurup etki etmiyor ne içsem aynı yanması ağrısı geçmiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mideme hiçbir şurup etki etmiyor ne içsem aynı yanması ağrısı
Ben 35.haftadayım banada şurup iyi gelmiyor sağa yada sola dönmek rahatlatıyor biraz tahin pekmez beyaz leblebi yada sarı da olur ceviz iyi geliyor biraz süt öyle böyle hiç birisi kalıcı değil ama

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm 34e girdim 30dan beri aynı dert bende de var bebek büyüdükçe organlara baskı yapıyo özellikle mideye gece o kadar yanıyo ki nefes almak için kendimi balkona zor atıyorum ve hiç bişey fayda etmedi ama bacaklar için magnezyum kullanıyorsan eğer soguk duş aldır diz kapağından aşagı soguk su tut dolaşımı artırıyor ve gerçekten iyi geliyo Rabbim yardımcımız olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar