32+6 haftamdayım bu günler şiddetli kasılmalarım var ikinci gebeliğim sizce normalmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgi123 tarafından oluşturulan 32+6 haftamdayım bu günler şiddetli kasılmalarım var ikinci gebeliğim sizce normalmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 688 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32+6 haftamdayım bu günler şiddetli kasılmalarım var ikinci gebeliğim sizce normalmi
Konbuyu başlatan Sevgi123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevgi123

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Ben 3.dogumumu erken haftalarda sancilarimla hissetmistim fakat 3. Dogumda aniden dogum gerceklesmisti on sanci yasamadan direk dogum sancisina gecmistim..bence erken haftalarda sanci alman cok iyi yavas yavas acilman olur dogumun kolay gecer.. bende oyle olmustu cunku..

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
İlkim sezeryan oldu 40 hafta da sancımıda çekmiştim ama onda bu kadar küçükken hiç böyle sancılar çekmemiştim açıkcası geliyormubyoksa diye tedirgin etti beni 🥰 sağolun bi nebzede olsa içim rahatladı şimdi

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
İlkim sezeryan oldu 40 hafta da sancımıda çekmiştim ama onda bu kadar küçükken hiç böyle sancılar çekmemiştim açıkcası geliyormubyoksa diye tedirgin etti beni 🥰 sağolun bi nebzede olsa içim rahatladı şimdi
Bende sevindim sizin adiniza.. insallah dogumunuz cok kolay gececek.. bu haftalarda sancilariniz geldiginde esneme hareketleri yaparsaniz bunlarda dogumda cok faydasi oluyor.. ben bilhassa pilates topu kullaniyordum..

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Mesaj attım doktoruma mide bulantısı eklendi bide kasılmaların üstüne inşallah erken gelmez miniğim ☹️

Mervedmr

Kayıtlı Üye
rank
Mesaj attım doktoruma mide bulantısı eklendi bide kasılmaların üstüne inşallah erken gelmez miniğim ☹️
Korkma 32 erken bı hafta değil doğsa bile hayatının ilk 10 günü kuvozde olur sonrasında çok sağlıklı bı çocugun olur hiç üzme kendini ben 25. Haftadan beri kasılmam acilmam ve incelmem var durdura dura 33+4 oldum ama pimi çekilmiş bomba gibi heran doğum başlayabilir hiç korkmuyorum çok şükür de kuzum

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
İlaçlarla iğnelerle kasılmaları durdurdu şimdilik doktorum kasılmalarım nstdede çıktı açılmam yok sancım varmış dün hastanedeydim şuanda gayet iyiyim 🥰 cevap veren herkese teşekkür ederim 💜

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar