32.hafta çalışan anneler

• Konbuyu başlatan Aidin
  • Toplam 0 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aidin tarafından oluşturulan 32.hafta çalışan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 299 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32.hafta çalışan anneler
Konbuyu başlatan Aidin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aidin
A

Aidin

Guest
Kızlar hemşireyim 24. Haftadan beri izindeyim 32 de çalışayımmı sizce aşılama da çalışacam muhtemelen. Sıcaklardan dolayı endişeliyim ama aktif olsam daha iyi gibi düşünüyorum doğumdan sonra bebeğimle daha fazla vakit geçirmiş olmazmıyım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar hemşireyim 24. Haftadan beri izindeyim 32 de çalışayımmı sizce aşılama da çalışacam muhtemelen. Sıcaklardan dolayı endişeliyim ama aktif olsam daha iyi gibi düşünüyorum doğumdan sonra bebeğimle daha fazla vakit geçirmiş olmazmıyım
Bende çalışmayı düşünüyorum dediğiniz gibi doğumdan sonrası için daha çok ihtiyacı olacak bebeğimizin. Ama siz bilirsiniz tabi ki koronadan da korkuyor insan.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende çalışmayı düşünüyorum dediğiniz gibi doğumdan sonrası için daha çok ihtiyacı olacak bebeğimizin. Ama siz bilirsiniz tabi ki koronadan da korkuyor insan.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar