32. Haftada baskı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşraadabag tarafından oluşturulan 32. Haftada baskı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 827 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32. Haftada baskı
Konbuyu başlatan Büşraadabag
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan yıldıran

Büşraadabag

Kayıtlı Üye
rank
32+4 günlük hamileyim şuan baskı hissediyorum aşağı doğru birazda ağrım var doğum belirtisi olabilir mi ya da ilişki sonrası normal mi

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Doğum için çok erken ama dediklerin de doğum belirtisi olblr bnce doktora git

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
32+4 günlük hamileyim şuan baskı hissediyorum aşağı doğru birazda ağrım var doğum belirtisi olabilir mi ya da ilişki sonrası normal mi
Seninle ayniyiz canm vallahi bebeğin kafası bian rahimden çıkacak gibi hissediyorum arada bir öyle baskı yapıyorki inşallah normal bir durum dur doktorada danismadim ama hemşire normal olduğunu artık günüm yavaş yavaş yaklaştığı için her türlü ağrı olur su ve kanama görmediğin takdirde normalmiş yani öyle dedi

Büşraadabag

Kayıtlı Üye
rank
Seninle ayniyiz canm vallahi bebeğin kafası bian rahimden çıkacak gibi hissediyorum arada bir öyle baskı yapıyorki inşallah normal bir durum dur doktorada danismadim ama hemşire normal olduğunu artık günüm yavaş yavaş yaklaştığı için her türlü ağrı olur su ve kanama görmediğin takdirde normalmiş yani öyle dedi
benimde dinlendikten sonra geçti evet normalmiş sonlara geldik 😊hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin rabbim

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyle yim.cnm inan ki adedersin idrarimi tutamiyorum icim hep sis doum yerim allah yardımcımız olsun canım 34 haftayim bende perişanım ben ne otura bilim kalka bilim ağrı baskı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar