32 haftalık bebiş kiloları nasıl kızlar bizim 2368 gram dedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansın 23 tarafından oluşturulan 32 haftalık bebiş kiloları nasıl kızlar bizim 2368 gram dedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,249 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32 haftalık bebiş kiloları nasıl kızlar bizim 2368 gram dedi
Konbuyu başlatan Cansın 23
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende bilemiyorum ki canim 4.200 normal doğum yapan tanidigim var 3700 çatısı dar diye doguramayan tanidigimda var benimde oglanda herşey yolunda gidiyordu dogum pozisyonuna gecmisti 36 haftada eşi erken düştü diye sezeryanla aldilar bebek kan yutuyo nabzi kötü dediler oğlumda önden gidiyordu 36 haftada 2900 doğdu kilosuda iyiydi ama yogun bakimda kaldi bir hafta kardesimin karisi 34 haftada suyu geldi iki gun sanci cekti suyu geldigi halde sunu sanci verip durdular normal dogum yaptı 2200 dogdu kızı ama be yogun bakimda kaldi nede biseyi vardi bebegin anlayamıyorum bende neyin ne olacagini ön goremiyorux hic biz o dogum yaparken benimki kuvezde kaldiyda onunkide kalir diye dusunduk o ertesi gün cocukla eve geldi 🤷
Benim de kafam çok karıştı benim de yengem 34 haftalık erken doğum yaptı 1 yıl önce çocuğu kuveze bile almadılar ama burda bir çok annenin bebeğini kuveze aldılar. Doktor normal 2 hafta önde olması ama baya iri deyince acaba dedim doğumu etkiler mi yoksa doğuma kadar haftası ile uyumlu olur mu 🤔

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Benim de kafam çok karıştı benim de yengem 34 haftalık erken doğum yaptı 1 yıl önce çocuğu kuveze bile almadılar ama burda bir çok annenin bebeğini kuveze aldılar. Doktor normal 2 hafta önde olması ama baya iri deyince acaba dedim doğumu etkiler mi yoksa doğuma kadar haftası ile uyumlu olur mu 🤔
Valla bu çocuklar yüzünden beynimiz yandi artik , 🤣 sag salim bi cikarsak oh be dicem eşimle konuşuyoruz doğurup hastanede bırakmak istemiyorum şöyle alıp getirip yatagina koyayım o zaman nefes alicakmisim gibi hissediyorum şuan aldığım nefes bile yetmiyor sanki icim sıkılıyor su son haftalari sag salim atlatalim inşallah 🙏 aklımdan bütün kotu dusunceleri uzak tutup dua ediyorum sürekli aklima sende gekiyosun sanada ediyorum aynı seyleri yasiyoruz seninle

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Valla bu çocuklar yüzünden beynimiz yandi artik , 🤣 sag salim bi cikarsak oh be dicem eşimle konuşuyoruz doğurup hastanede bırakmak istemiyorum şöyle alıp getirip yatagina koyayım o zaman nefes alicakmisim gibi hissediyorum şuan aldığım nefes bile yetmiyor sanki icim sıkılıyor su son haftalari sag salim atlatalim inşallah 🙏 aklımdan bütün kotu dusunceleri uzak tutup dua ediyorum sürekli aklima sende gekiyosun sanada ediyorum aynı seyleri yasiyoruz seninle
Valla aynı hisleri yaşıyoruz balım resmen beynim yandı Kayra beni o kadar korkuttu ki artık 6 7 yık cocuk düşünmüyorum resmen 😂😂 bazen doğsun direk diyorum sonra kuvezde yatma ihtimali aklıma gelince moralim bozuluyor senin gibi direk kucağıma almak istiyorum rabbim hepimizin yardımcısı olsun sağ salim gelsinler minikler 🤲🏻❤️

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Valla aynı hisleri yaşıyoruz balım resmen beynim yandı Kayra beni o kadar korkuttu ki artık 6 7 yık cocuk düşünmüyorum resmen 😂😂 bazen doğsun direk diyorum sonra kuvezde yatma ihtimali aklıma gelince moralim bozuluyor senin gibi direk kucağıma almak istiyorum rabbim hepimizin yardımcısı olsun sağ salim gelsinler minikler 🤲🏻❤️
Amİn inşallah canim son düzlük teyiz dayan annesi bende hemen çıksın istiyorum sonra surda iki hafta kaldı sabır Allah diyorum 🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Amİn inşallah canim son düzlük teyiz dayan annesi bende hemen çıksın istiyorum sonra surda iki hafta kaldı sabır Allah diyorum 🤣
Sana uine iki hafta kuzum benim regl a göre 8 doktora göre 6 😂😂ikilemdeyim hangisje stres yapayım onu düşünüyorum.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
38 e kadar dursunda kayra bey sonra istiyosa çıksın gelsin son zamanlar geçmiyor bir hafta bir ay gibi geliyor banada
İnşallah kuzum inşallah valla 2 haftada bir kontrol olmasa sanırım banada zaman geçmezdi. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin dualarım hepimizle🤲🏻❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar