32 haftalık erken doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep159 tarafından oluşturulan 32 haftalık erken doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,247 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32 haftalık erken doğum
Konbuyu başlatan Zeynep159
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Zeynep159

Kayıtlı Üye
rank
32+3 haftalık doğum yaptım canlar.bende enfeksiyon vardı ve bebeğimın suyu gidiyordu o yüzden erken doğuma girdim. Bebeğini gormeden küvete aldılar.vr galiba bebegım benden enfeksiyon kapmış. Böyle olupta bebeği sağlıkla kucağına alan var mı😥

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle Hayırlı olsun bir an önce toparlar inşallah kuzum merak etme Rabbim şifa güç kuvvet versin 🤲🤲

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
32+3 haftalık doğum yaptım canlar.bende enfeksiyon vardı ve bebeğimın suyu gidiyordu o yüzden erken doğuma girdim. Bebeğini gormeden küvete aldılar.vr galiba bebegım benden enfeksiyon kapmış. Böyle olupta bebeği sağlıkla kucağına alan var mı😥
Canım geçmiş olsun biran önce toparlanıp kucağına alırsın inşallah bebeğini canım

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Cok geçmiş olsun canım korkma Allah'ın izniyle birşey olmaz sağlıkla kucağına amlayida nasip etsin insallah

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Ya bende şuan 32 haftalığım ve çok fazla enfeksiyonum var ara ara su akıntısı da oluyor ama acil bakmadan gönderiyor nasıldı enfeksiyon sizin benim çok fazla yeşil akıntım var ve idrarda yanma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar