Sorum var 32 haftalık gebelikte ayakta sürekli kasıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan 32 haftalık gebelikte ayakta sürekli kasıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 576 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32 haftalık gebelikte ayakta sürekli kasıntı
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatma1789

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
32 haftalıkta sürekli ayakta kaşıntı yaşayan var mı yoksa mantar mı var cildin kızarmaya başladı soğuk suya sokunca geçiyor ama sonra yeniden başlıyor kaşıntı
Doktora gözükmen lazım o kaşıntı şuanşık ayakta ama sonradan komple yayılacak dahileyey gidip bir kan ver ve fazla kilo almamaya bak canım enzimlerin yüksek olabilir karaciğer benim de son 3 4 haftada öyle olmuştu karaciğer enzımlerim yüksek çıktı ve gebelik doktoruna söyle ilaç veriyorlardı diye biliyorum geçmiş olsun

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Doktora gözükmen lazım o kaşıntı şuanşık ayakta ama sonradan komple yayılacak dahileyey gidip bir kan ver ve fazla kilo almamaya bak canım enzimlerin yüksek olabilir karaciğer benim de son 3 4 haftada öyle olmuştu karaciğer enzımlerim yüksek çıktı ve gebelik doktoruna söyle ilaç veriyorlardı diye biliyorum geçmiş ol

Fatma1789

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun canim kan testi yaptir istersen karaciğer enzimi bozulunca kaşıntı oluyor diye biliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar