33+2 yim ilk hamileligim ve sancim var çok sizce normalmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nazlıgül tarafından oluşturulan 33+2 yim ilk hamileligim ve sancim var çok sizce normalmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,330 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 33+2 yim ilk hamileligim ve sancim var çok sizce normalmi
Konbuyu başlatan Nazlıgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kesik kesik olan bir ağrı iki dk ya bir dk ya bir oluyor
Normalde bu aylarda hazırlık sancısı olmaz diye biliyorum yani son aylara yakın başlar hazırlık sancısı. Ama seninki daha erken yorum yapmakta istemem biraz daha bekle ağrı geçmezse doktorunu ara olmadı acile git bilemedim gaz sancısı da olabilir bebeğin kasılması da sancı yapar yani olur ama tabi riske girmemek lazım

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Normalde bu aylarda hazırlık sancısı olmaz diye biliyorum yani son aylara yakın başlar hazırlık sancısı. Ama seninki daha erken yorum yapmakta istemem biraz daha bekle ağrı geçmezse doktorunu ara olmadı acile git bilemedim gaz sancısı da olabilir bebeğin kasılması da sancı yapar yani olur ama tabi riske girmemek lazım
Yinede sıkma canını strese girme. Ayaklarını sıcak tut biraz bekle çünkü daha çok erken bir zaman, bu aylarda gaz sancısı olur, bebek kasılır sert hareket eder sancı olur sen uzan dinlen ayaklarını sıcak tut bakalım eğer olduki geçmedi o zaman doktoruna sorarsın 🤗🤗 Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 33+2 yim ilk hamileligim ve sancim var çok sizce normalmi yada ne yapmam lazim
Canım haftan daha erken yalancı sancılar için bilmeden seni yanlış yönlendirmek istemem kendini fazla yorarsan olabilir ama bir süre daha geçmezse acile git yada doktorundan bilgi al geçmiş olsun.

Tüm sayfalar yüklendi.