33 34 35 haftalık doğum yapıp bebegi kuvoze girmeyen var mı ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervedmr tarafından oluşturulan 33 34 35 haftalık doğum yapıp bebegi kuvoze girmeyen var mı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 445 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 33 34 35 haftalık doğum yapıp bebegi kuvoze girmeyen var mı ?
Konbuyu başlatan Mervedmr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülşah006

Mervedmr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26 haftadan beri kasilmam oluyor durduruyolar hastanede de yattım 2 doz ciğer geliştirici sancı durması için fitiller damardan magnezyum da aldım serviks uzunlugum ölçülemeyecek kadar düştü 1 cm acilmam var ve bebek şuan ters önceden de sezeryanli olduğum için bebek çok baskı yapıyor çok assada ve çok ağrılarım oluyor doktorum 35 36 dan sonra dayanamazsan alırız doğuma kasılmaların çok oluyor dedi şuan 33+3 teyim bu haftalarda doğum yapıp bebegi kuvoze girmeyen var mı ? Yada benim gibi olup dayanabilen bu arada serviks 9 mm di en son şuan ne kadar bilmiyorum

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26 haftadan beri kasilmam oluyor durduruyolar hastanede de yattım 2 doz ciğer geliştirici sancı durması için fitiller damardan magnezyum da aldım serviks uzunlugum ölçülemeyecek kadar düştü 1 cm acilmam var ve bebek şuan ters önceden de sezeryanli olduğum için bebek çok baskı yapıyor çok assada ve çok ağrılarım oluyor doktorum 35 36 dan sonra dayanamazsan alırız doğuma kasılmaların çok oluyor dedi şuan 33+3 teyim bu haftalarda doğum yapıp bebegi kuvoze girmeyen var mı ? Yada benim gibi olup dayanabilen bu arada serviks 9 mm di en son şuan ne kadar bilmiyorum
Eger bebegin saglık sorunu yoksa gelişsin diye belki kalır ama zaten sende emzircegin için pek durmaz direk verirler biraz ek takviye olur korkma.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar