33 hafta şikayetleriniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betüll tarafından oluşturulan 33 hafta şikayetleriniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,267 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 33 hafta şikayetleriniz
Konbuyu başlatan Betüll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Betüll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 33 haftalik olduk kaburga batması yaşıyorum agri oluyor özellikle yatarken sizde durumlar nasıl

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 33 haftalik olduk kaburga batması yaşıyorum agri oluyor özellikle yatarken sizde durumlar

Kizlar 33 haftalik olduk kaburga batması yaşıyorum agri oluyor özellikle yatarken sizde durumlar nasıl
33 hafta oldum bende, 2 hafta öncesine kadar kaburga batmasını çok kötü yaşıyordum, iyce yayılmaya başlamıştı nasıl geçicek doğuma kadar diye içim içimi yedi, karnım bi tık büyüdü kaburga altından kendini kurtardı sabah uyandım bi anda tık kesildi şok oldum. Şuan çok rahatım🙇‍♀️

MIDWİFE

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba, öncelikle umarım inşaAllah bebeklerinizi hayırlısıyla kucaklarınıza alırsınız hepiniz. Kusuruma bakmayın konunuza müdahil oluyorum ancak pandemi döneminde gebelere ulaşmam zorlaştığı için bu mesajı buradan yazıyorum sizlere. Ben ebelik öğrencisiyim ve mezun olabilmem için bitirme tezimi bitirmem gerekiyor. Bunun için de belli sayıda gebeye aşağıda linkini paylaşmış olduğum online anketi doldurtmam gerekiyor.
28 hafta ve üzeri ilk doğumunu yapacak gebelerin anketimi doldurmalarına ihtiyacım var, doldurursanız çok mutlu olurum ve çok çok teşekkür ederim sizlere💐
(anketi dolduranların kişisel bilgileri, mail adresleri vs. bize ulaşmamakta bu konuda bir endişeniz olmasın lütfen)

Betüll

Kayıtlı Üye
rank
Of ben nefes darlogi çekiyorum bide midem yaniyor sanki asit varmista surekli midemi deliyor gibi😤😤😤
Gaviskonla duruyorum bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

33 hafta oldum bende, 2 hafta öncesine kadar kaburga batmasını çok kötü yaşıyordum, iyce yayılmaya başlamıştı nasıl geçicek doğuma kadar diye içim içimi yedi, karnım bi tık büyüdü kaburga altından kendini kurtardı sabah uyandım bi anda tık kesildi şok oldum. Şuan çok rahatım🙇‍♀️
Ay darisi basima inşallah ağlanacak kadar acıtıyor geceleri perisanim sabah yorgun kalkıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar